صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

سرپرست منابع انسانی پالایشگاه اول شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی:

كاركنان؛ بهترين سرمايه و ارزشمندترين دارايي مجتمع گاز پارس جنوبي

سرپرست منابع انسانی پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: تمامي دستاوردها و درخشش‌ها در مجتمع گاز پارس جنوبي، از بركت وجود ارزشمند كاركنان و متخصصان در اين مجتمع بزرگ گازي كشور است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، فداییان سرپرست منابع انسانی پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی در نشست با كاركنان واحد بهره برداري اين پالايشگاه گفت: دشواری کار شبانه روزی در بخش‌های عملیاتی و فرآیند تولید در کنار گرمای مفرط و طولانی مدت، بر هیچ کس پوشیده نیست و مسائل و مشکلات خاص موجود در لایه‌های مختلف منابع انسانی، تنها با گفتگوی حضوری در واحدهای عملیاتی قابل شناسایی و پیگیری است.

فداييان در ادامه عنوان داشت: موارد و مطالب متعددی در زمینه‌های سمت‌های سازمانی، انتقال/ کاریابی، حقوق و دستمزد، ایاب و ذهاب، ودیعه مسکن، تعویض/ تخصیص منازل سازمانی، شایستگی و ... در دستور كار اين واحد قرار دارد و اميدواريم در سايه همدلي، تمامي موارد مرتفع شود.

سرپرست منابع انسانی پالایشگاه اول در ادامه خاطرنشان كرد: اقدامات لازم در راستای رفع مشکلات کارکنان به عنوان سرمایه انسانی و ارزشمند ترین دارایی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، اتخاذ خواهد شد و لازم است با یک اولویت ویژه، نسبت به تامین خواسته‌های این قشر کوشا، متعهد و متخصص وارد عمل شويم.

اين مقام مسئول يادآور شد: با نگاه مثبت و مساعدت سرپرست مدیریت پالایشگاه اول، برنامه‌ریزی شده تا با ارتباط بیشتر و بازدیدهای دوره‌ای و دعوت از مسئولین ستادی همچون خدمات اداری و اجتماعی/ روابط کار، مددکاری اجتماعی و امور ایثارگران، مشکلات و چالش‌های کلیه کارکنان به ویژه شاغلین در بخش‌های عملیاتی پالایشگاه اول، بررسی و اقدامات مناسب صورت پذیرد تا رضایتمندی و انگیزش کارکنان، افزایش یابد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/01 - ١٢:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 327