صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

استاندار خراسان رضوي در بازديد از شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد عنوان كرد؛

ايجاد اشتغال پايدار در منطقه با خلاقيت و تنوع در فروش محصولات پالايشگاه گاز شهيد هاشمي نژاد

خلاقيت و تنوع در فروش محصولات پالايشگاه كه منجر به اجراي طرح فروش گوگرد مذاب به بخش خصوصي و ايجاد اشتغال پايدار در منطقه شده، بسيار ستودني است.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، عليرضا رزم حسیني استاندار خراسان رضوي که به همراه جمعي از مديران استاني و شهرستاني، از چهار واحد در حال احداث طرح هاي گوگردي بخش خصوصي در منطقه عملياتي خانگيران سرخس بازديد می‌کرد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: به دليل موقعيت جغرافيايي و راهبردي شهرستان سرخس در نقطه صفر مرزي و همجواري با كشور تركمنستان، موقيعت مناسبي براي انجام فعاليت هاي توليدي و صنعتي در این شهرستان فراهم است.

مقام عالي دولت در استان، افزود: منطقه خانگيران بايد از حداكثر طرفيت خود استفاده كند و به مدلي از سرمايه گذاري تبديل شود كه تلاش مسئولان، منطقه را متحول و مردم سرخس از اين تحول بهره مند شوند.

وي اظهارداشت: كشور ما نيازمند نوآوري در فعاليت هاي اقتصادي براي ايجاد اشتغال پايدار است و شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد با خلاقيت در تنوع فروش محصول گوگرد كه منجر به سرمايه گذاري بخش خصوصي در اين منطقه شده است، توانسته گام مهم و بسيار ستودني در اين خصوص بردارد.

استاندار خراسان رضوي در پايان يادآور شد: ما براي ايجاد هاب گوگردي در شهرستان سرخس آمادگي داريم تا سرمايه گذاران به اين حوزه ورود پيدا كنند، ضمن اينكه در آينده نزديك نيز شاهد بهره برداري خطوط توليد از محصول گوگرد مذاب شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد كه با سرمايه گذاري بخش خصوصي در حال انجام است، خواهيم بود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/01 - ١٢:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 322