صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مديرعامل شركت پالايش گاز پارسيان:

تلاش کارکنان صنعت گاز در سنگر اقتصادي نشأت گرفته از فرهنگ ايثار و خودگذشتگي است

در نيمه نخست سال جاري، شرکت پالايش گاز پارسيان بيش از 5/10 ميليارد مترمکعب توليد داشته که حدود 3/8 درصد بيش از همين مدت در سال گذشته مي باشد و در ميعانات گازي نیز بيش از 8 درصد نسبت به سال گذشته افزايش توليد را شاهد بوديم؛ همچنين تعميرات اساسي پالايشگاه پارسيان 2 با همراهي پيمانكاران داخلي با موفقيت انجام گرديده و واحد ها در سرويس قرار گرفته و عملياتي شدند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران؛ فرشيد ابدالي دهدزي، مديرعامل پالايشگاه گاز پارسيان در مراسم هفته دفاع مقدس و گراميداشت ياد و خاطره شهداي هشت سال دفاع مقدس و با حضور مشاور رييس ستاد کل نيروهاي مسلح برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار کرد: سردار سرتيپ قرباني از رزمندگان و ايثارگران هشت سال دفاع مقدس و از افراد تأثير گذار هستند؛ هشت سالي که هر برگ آن، برگ زريني بر تاريخ اين كشور و الگويي براي نسل آينده است.

ابدالي با بيان اينكه همه صحنه هاي جنگ و دفاع مقدس عبرت آميز بوده و درس شجاعت، شهامت و شهادت است، افزود: اين وظيفه ماست که اين رشادت‌ها و ايثارگري‌هايي که در طول 8 سال دفاع مقدس انجام پذيرفت را نقل و اطلاع رساني کنيم.

 وي با اشاره به اينكه مدافعين حرم نيز رشادت و ايثارگري را از تاريخ و فرهنگ دفاع مقدس آموختند، گفت: تلاش جهاد گونه همکاران ما که در سنگرهاي اقتصادي مشغول به کار و تلاش هستند نيز، نشأت گرفته از همان فرهنگ ايثارگري و شهادت است.

وي در پايان افزود: تعميرات اساسي پارسيان يک نيز از 13مهرماه طبق برنامه قبلي شروع خواهد شد و پالايشگاه با آمادگي کامل براي توليد پاک حداکثري و ايمن در زمستان جهت تأمين گاز هموطنان عزيز در اقصي نقاط کشور آماده خواهد شد.

صنعت نفت؛ حامي و پشتيبان هميشگی انقلاب

حضور شما در اين سنگر اقتصادي باعث رونق اقتصاد ايران مي باشد که نشأت گرفته از همان فرهنگ ايثار و خودگذشتگي است مايه فخر و مباهات است.

سپس سردار قرباني فرمانده لشکر 25 کربلا، گفت: در جنگ تحميلي، اکثر کشورها به عراق تجهيزات نظامي دادند و بعضي کشورها نيروي نظامي اعزام کردند و همه دنيا با هم متحد شدند تا اين نظام مردمي را به زمين بزنند، اما دشمن به دست توانمند رزمندگان اسلام از مرزها بيرون رانده شد.

سردار قرباني با اشاره به اينكه امروز جزو نيروهاي نظامي برتر جهان هستيم، گفت: ما در جنگ تحميلي، توان اطلاعاتي نداشتيم اما به برکت خون شهدا، اکنون توان اطلاعاتي بسيار خوبي در اختيار جمهوري اسلامي است.

سردار قرباني افزود: صنعت نفت نقش مهمي در جنگ داشته؛ چه از نظر نيروي انساني چه از نظر تدارکاتي و اين يعني عزت و اقتدار صنعت نفت که هميشه حامي و پشتيبان انقلاب بوده است.

وي در پايان ضمن ابراز اميدواري از اينكه بتوانيم راه امام و شهدا را با عزت و سلامت نفس ادامه دهيم و همچنين تقدير از متخصصين صنعت نفت و گاز، ابراز داشت: در شرايط شيوع ويروس کرونا و تحريم هاي ناجوانمردانه، حضور شما در اين سنگر اقتصادي باعث رونق اقتصاد ايران مي باشد که نشأت گرفته از همان فرهنگ ايثار و خودگذشتگي و مايه فخر و مباهات است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/09 - ١٤:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 547