صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مديرعامل پالايشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبي:

نقش بي بديل كاركنان بسيجي در پشتيباني عمليات تعميرات اساسي ستودني ست

مديرعامل پالايشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبي گفت: متخصصان و كاركنان بسيجي در پالايشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبي، نقشي بسيار ستودني در واحد پشتيباني عمليات تعميرات اساسي سال جاري به نمايش گذاشتند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران؛ مهرداد عبدي، در مراسم تجليل از بسيجيان پايگاه مقاومت بسیج علی بن ابیطالب (ع) پالایشگاه اول كه با حضور سرپرست مدیریت منابع انسانی مجتمع گاز پارس جنوبی و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان عسلویه، برگزار شد، گفت: كاركنان بسيجي در اين پالايشگاه نقشي بسيار موثر در مسير توليد و شكوفايي اقتصاد كشور دارند.

وي در ادامه عنوان داشت: فرهنگ بسیج باید در اخلاق، رفتار و اعمال اداری کارکنان شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی تجلی یابد و اين مهم اكنون به خوبي در تار و پود كاركنان و متخصصان اين پالايشگاه تنيده شده است.

عبدي با اشاره به كسب موفقيت‌هاي بزرگ در پالايشگاه اول و عمليات تعميرات اساسي، اين موفقيت‌ها را افتخار كاركنان و متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبي دانست كه با روحيه بسيجي بهترين ركوردها را در توليد پايدار گاز رقم زده اند و در تمام سطوح صنعت گاز كشور خوش درخشيده اند و افزود: كاركنان با داشتن روحيه ايثار و فداكاري و با تلاش شبانه روزي كه خود نمونه اي از فرهنگ بسيجي مي باشد، توانستند تمامي مراحل دشوار را با موفقيت سپري کرده و در سنگر اقتصادي كشور دشمن را ناكام سازند.

در ادامه، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان عسلویه، با تاکید بر اینکه هفته دفاع مقدس نماد عظمت، اقتدار، عزت و مظلومیت ملت ایران است؛ گفت: باید تلاش کنیم تا افتخارات و ارزش‌ها و رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس با ایجاد تفکرات منفی که دشمنان جمهوری اسلامی ایجاد می کنند، خدشه دار نشود.

سرپرست منابع انسانی پالایشگاه اول نيز در پايان گفت: می توان از بسیج به عنوان یک ایدئولوژی نام برد که دین، مذهب، انقلاب گری و تمامی ارزش ها در آن مستقر است و از تفکر بسیجی به عنوان تفکری سالم و تضمین کننده سلامت و امنیت جامعه برشمرد.

در پایان اين مراسم، از بسیجیان فعال پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبي با اهدا لوح، تجليل به عمل آمد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/12 - ١٤:١٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 428