صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مدیر پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی:

تولید 14 هزار میلیون مترمکعب گاز تا نیمه سال 99

پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی در 6 ماهه ابتدایی سال جاری که یک ماه آن به تعمیرات اختصاص یافته، موفق به تولید حدود 14 هزار میلیون مترمکعب گاز شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمحمد مهدی هاشمی، مدیر پالایشگاه نهم مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اینکه این پالایشگاه در شرایط مناسب عملیاتی آماده ورود به  زمستان است؛ اظهار داشت: پالایشگاه نهم به‌عنوان اولین پالایشگاه مجتمع، تعمیرات اساسی سال جاری را با وجود بیماری کرونا و با بهترین شرایط به پایان رساند.

وی با بیان اینکه تعمیرات سال جاری فاز 12 توسط پیمانکار کاملا بومی و نیروهای منطقه انجام شده است؛ اظهار داشت: برنامه تعمیراتی در زمان مقرر انجام و کیفیت پیمانکار تعمیرات نیز در مقایسه با سال‌های گذشته بسیار مطلوب ارزیابی شد.

هاشمی با اشاره به وضعیت مناسب واحدهای مختلف پالایشگاه نهم افزود: در حال حاضر تمام واحدهای فاز 12 در شرایط مطلوب در حال تولید محصولات و بهره‌برداری هستند و در 6 ماهه ابتدایی سال جاری که یک ماه آن به تعمیرات اختصاص یافته، این فاز موفق به تولید حدود 14 هزار میلیون متر مکعب گاز شده است.

وی در ادامه در خصوص میزان گوگرد تولید پالایشگاه نهم گفت: این پالایشگاه در بازه6  ماهه سال جاری موفق به تولید بیش از 47 هزار و 200 تن گوگرد شده است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/14 - ١٣:٤١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 440