صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

سرپرست پالايشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبي؛

نقش بي بديل كاركنان واحد ايمني و آتشنشاني پالايشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبي در توليد پايدار گاز

سرپرست پالايشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبي گفت: كاركنان پرتلاش واحد ايمني و آتش نشاني نقش بسيار مهم و اثرگذاري در توليد پايدار و مستمر گاز در اين پالايشگاه دارند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، احمد ولي پور ضمن تبريك به مناسبت گرامي داشت روز ملي و آتش نشاني در جمع كاركنان واحد ايمني و آتش نشاني با بیان این مطلب، عنوان داشت: كاركنان واحد پرتلاش آتش نشاني همواره در مسير رشد و شكوفايي توليد پايدار گاز خوش درخشيده اند.

وي در ادامه خاطرنشان كرد: اكنون ارتقاء توليد پايدار گاز در پالايشگاه ششم با تلاش و همت ستودني تمامي متخصصان و كاركنان در بخش هاي مختلف به خصوص واحد ايمني و آتش نشاني محقق شده است.

اين مقام مسئول ادامه داد: زنجيره ارزش يكپارچه و منطق با رويكرد پيشگيري از بروز هرگونه حادثه و واكنش سريع و صحيح به شرايط اضطراري، رعايت كليه اصول و مقررات ايمني عمليات توسط تمامي كاركنان مواردي بسيار ضروري و مهم در اين حوزه مي باشند.

سرپرست مديريت پالايشگاه ششم مجتمع گاز پارس جنوبي ادامه داد: اكنون اين واحد با تكيه بردانش روز و اقدامات نوآورانه پله هاي پويايي را مي پيمايد و اين مهم موجبات آرامش را در تمامي سطوح محقق نموده است.

در ادامه اين نشست؛ غلامرضا رضايي رئيس ايمني و آتش نشاني پالايشگاه ششم گفت: عملكرد درخشان واحد ايمني و آتش نشاني پالايشگاه ششم در 6 ماه نخست سال جاري نشان از آمادگي كامل تمامي كاركنان و عزم راسخ آنها در مسير توليد پايدار گاز را دارد.

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/14 - ١٣:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 466