صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

بومی‌سازی دانش فنی؛ مصداق بارز توانمندی صنعتگران شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

جهاد در جبهه اقتصاد و تولید داخل توسط کارکنان توانمند پالایشگاه گاز سرخون، تبلور خودباوری و بومی‌سازی دانش فنی و مصداق بارز توانمندی صنعتگران بخش تعمیرات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، جعفری، رئیس تعمیرات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم با بیان این مطلب، اظهار داشت: کارگاه مرکزی این شرکت، پیشرو در عرصه ساخت قطعات و به منظور خودکفایی در این زمینه، با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی در سال جهش تولید، اقدام به ساخت و تولید قطعات کرده است.

وی ادامه داد: این اقدامات به جهت رسیدن به قله‌های خودکفایی و در راستای تحقق اهداف و برنامه های اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل در سطح ملی و همچنین برای ارتقا سطح تولید پایدار در سطح صنعت نفت و گاز کشور و به جهت خدمت رسانی به مردم، صورت گرفته است.

جعفری افزود: کارکنان خدوم و تلاشگر این مجموعه با استفاده از تجربه و دانش فنی خود در بخش های؛ جوشکاری، تراشکاری و... به جهت ساخت ادوات و قطعات مورد نیاز در بخش های مختلف تاسیسات مشغول به کار بوده و بایستی گفت، این مجموعه در انجام تعمیر و ساخت قطعات پالایشگاهی و همچنین در سایر فعالیت‌های این شرکت پیشگام بوده است.

رئیس تعمیرات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در ادامه بیان داشت: همکاران تلاشگر این مجموعه با استفاده از تجربه و دانش فنی خود توانسته اند در بخش های مختلف صنعت گاز بالاخص جبهه جهادی پالاایشگاه گاز سرخون و قشم همواره گام های بسزایی به سمت حرکتی پویا و مستمر در عرصه خودکفایی برداشته که این امر ستودنی است.

وی خاطر نشان کرد: این اقدام ارزشمند نتیجه حمایت پالایشگاه از توانمندی ها و دستاوردهای داخل و اتکا به دانش متخصصان و کارشناسان توانمند در بخش‌های مختلف در حوزه صنعت نفت و گاز بوده و برگ افتخار دیگری در عملکرد صنعتگران این مرز و بوم و جهادگران صنعت گاز در جنوب کشور است. 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/27 - ١٢:٤١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 356