صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

ارتقای رضایتمندی جامعه؛ مهمترین هدف در حیطه مسئولیت‌های اجتماعی پالایشگاه گاز ایلام

در راستای مسئولیت های اجتماعی و کمک به اقشار مردم آسیب دیده در اثر شیوع بیماری کرونا بیش از 400 بسته شامل مواد ضدعفونی و ماسک ۵ عددی در شهر ایلام توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، روح‌الله نوریان، مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با بیان این مطلب و با اشاره به اینکه این واحد صنعتی در خصوص مسائل و مشکلات جامعه، موضعی فعالانه و مسئولانه دارد، اظهار داشت: این واحد صنعتی همزمان با انجام ماموریت های سازمانی، تلاش می کند در راستای مسئولیت های اجتماعی به مناطق کمتر توسعه یافته کمک کند و بر این اصل اعتقاد دارد که فعالیت موثر در این حوزه، علاوه بر منشاء اثرگذاری مثبت در استان، باعث عمران و آبادی در شهر ایلام و روستاهای اطراف می شود.

وی با بیان اینکه از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون، پالایشگاه گاز ایلام چندین بار به روستاهای اطراف، شهر چوار و دانشگاه علوم پزشکی کمک های قابل توجهی کرده، اظهار داشت: ارتقاء رضایتمندی جامعه به عنوان مهمترین هدف در حیطه مسئولیت‌های اجتماعی شرکت، جزء برنامه های اصلی این واحد صنعتی است.

مدیرعامل  شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه مسئولیت‌های اجتماعی می تواند با هدایت کسب و کار به شیوه اخلاقی و مسئولانه در بهره مندی و سودآوری شرکت تاثیرگذار باشد، تصریح کرد: مسئولیت اجتماعی از وجوه مهم اخلاق کسب و کار است که به نقش مثبت شرکت ها در حوزه اجتماعی اطراف خود می‌پردازد.

نوریان خاطر نشان کرد: پالایشگاه گاز ایلام در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی برنامه های مدونی در دستور کار قرار داده که با تأمین اعتبار، در جامعه محلی هزینه خواهد کرد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/07 - ١٢:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 268