صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

نماينده ي مردم بوشهر، ديلم و گناوه در جمع مديران مجتمع گاز پارس جنوبي:

آمادگي كميسيون انرژي مجلس شوراي اسلامي از طرح ها و پيشنهادات سازنده مجتمع گاز پارس جنوبي

نماينده مردم بوشهر، ديلم و گناوه در نشست با مديرعامل و مديران ستادي مجتمع گاز پارس جنوبي گفت: مجلس شوراي اسلامي از طرح ها و پيشنهادات سازنده و راهگشای مديران و متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبي به شايستگي استقبال مي كند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، عبدالکریم جمیری در نشست با مدیرعامل و مديران ستادي مجتمع گاز پارس جنوبي افزود: بايد از نزديك سختي ها و دشواري كار شما متخصصان و كاركنان پرتلاش را لمس كرد و به اين موفقيت هاي بزرگ افتخار كنيم.

وي بيان كرد: اكنون زماني است كه ما بايد بشنويم و ببينيم و مسائل مهم را در قالب طرح ها و پيشنهادات مطلوب و سازنده در جهت كارگشايي شما عزيزان كه با اين سختي ها كار مي كنيد دنبال كنيم و اين پيشنهادهاي كلان را جهت استفاده بهتر به كار بگيريم.

جميري ادامه داد: جهت بهتر درخشيدن و پيشرفت شرايط اقتصادي كشور در اين مجتمع بزرگ گازي كشور، بايد گشايش ايجاد كنيم و زمان را به خوبي مديريت و از فرصت ها به صورت شايسته استفاده و به هم در مسائل كمك كنيم نماينده ي مردم شريف بوشهر، ديلم و گناوه در مجلس گفت: اين نشست ها و ارتباط با مديران و متخصصان مجتمع گاز پارس جنوبي بايد بيشتر شود و از نگاه و كلام ارزشمند شما كارشناسان خستگي ناپذير استفاده كنيم و اين احساس داشته باشيم با اشرافي كه شما به اين منطقه داريد بهترين ها را مي توان رقم زد.

جميري با اشاره به حضور نيروهاي جوان در اين مجموعه ي بزرگ گفت: مديرعامل و مديران ستادي مجتمع گاز پارس جنوبي، با نگاه بسيار ارزشمند به نيروهاي جوان بومي و ميدان دادن به اين جوانان شايسته موجبات رشد و پيشرفت اين عزيزان را فراهم کرده اند و اين نگاه اكنون در مجتمع گاز پارس جنوبي بسيار مثبت است.

وی ادامه داد: اكنون آمادگي داريم براي بهبود شرايط و وضعيت نيروهاي اين مجموعه بزرگ كشور تمام تلاش ها را به كار بگيريم  و از طرح ها ي مناسب به صورت شايسته استفاده خواهيم كرد و در اين ميدان بزرگ كنار شما بزرگان باشيم.  

در ادامه ي اين نشست مديرعامل مجتمع گاز پارس جنوبي گفت: سعي داريم با تلاش و همدلي و در سايه ي تكيه بر توان و دانش بومي بهترين فرصت ها را بكار بگيريم .

هادي هاشم زاده فرهنگ در ادامه ي اين نشست عنوان داشت: توسعه و اتكا به منابع داخلي و بومي از برنامه هاي اصلي و مهم مجتمع گاز پارس جنوبي است.

وي خاطرنشان كرد: هر چقدر بتوانيم ظرفيت هاي اين منطقه را توسعه و افزايش دهيم و از آن برخوردار باشيم همان اندازه مي‌توانيم در منطقه به توليد و توسعه پايدار فكر كنيم.

مديرعامل مجتمع گاز پارس جنوبي عنوان داشت: تمام تلاش شبانه روزي متخصصان و كاركنان اين مجموعه ي بزرگ ماموريت مهم توليد پايدار و مستمر که يكي از محورهاي اصلي بوده است.

 

منبع: روابط عمومي شركت مجتمع گاز پارس جنوبي

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/08 - ١٦:٤٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 852
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: