صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

امکان سنجی تأسیس مرکز رشد و نو آوری در شرکت پالایش گاز پارسیان

جلسه هم اندیشی به منظور امکان سنجی تأسیس مرکز رشد و نو آوری در شرکت پالایش گاز پارسیان در پارک علم و فناوری فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علمدار بابایی، سرپرست شرکت پالایش گاز پارسیان ضمن تشکر از میزبانی پارک علم و فن آوری برای برگزاری این جلسه، هدف این جلسه را گسترش تعاملات فی مابین به منظور حمایت پارک از تاسیس مرکز رشد و نوآوری در پالایشگاه بر شمرد.

وی با ارائه توضیحاتی در خصوص نیازهای پالایشگاه، خواهان گسترش فعالیت‌های این پارک در پالایشگاه جهت احصاء و شناسایی نیازهای حوزه پژوهش و فناوری و بهره مندی از توان شرکت‌های مستقر در پارک جهت رفع نیازهای فناورانه پالایشگاه شد.

بابایی در این خصوص توضیح داد: کمک به ایجاد شرکت‌های استارتاپی و ارایه آموزش‌های لازم به آنها جهت تکمیل زنجیره ایده تا تجاری‌سازی جهت رفع نیازهای فناورانه و ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و گسترش فرهنگ کارآفرینی در منطقه از دیگر نکات مطروحه در جلسه بود.

کشاورز، رئیس مرکز رشد نفت ،گاز و پترشیمی پارک علم و فناوری فارس نیز در این جلسه با بیان توضیحاتی در خصوص پارک و فعالیت‌های آن گفت: پارک علم و فناوری فارس جزء 3 پارک بزرگ و برتر کشور می باشد.

کشاورز در ادامه گفت: تأسیس مرکز رشد در مراکز صنعتی و با حمایت پارک از اقدامات جدید و نوپا است.

شرکت‌های مستقر در پارک با بهره‌مندی از خدمات فنی و مالی پارک و طی مراحل بلوغ سازمانی به عنوان یک شرکت فن آموخته جهت رفع نیازهای فناوری فعالیت کرده و پس از آن در شهرک‌های صنعتی استقرار می یابند.

کشاورز در پایان، برگزاری رویداد فن بازار و تسهیل گری و شناساندن نیازهای فناورانه صنعت به شرکت‌های مستقر در پارک را از اهداف پارک فن آوری عنوان کرد.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/20 - ١٢:٥٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 871
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: