صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

آتش نشانان پالایشگاه گاز ایلام آماده مقابله با انواع حوادث هستند

رئیس آتش نشانی شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه آتش نشانان این واحد صنعتی آمادگی مقابله با هر گونه حوادث احتمالی را دارند، گفت: آمادگی جسمانی برای مقابله با حوادث گوناگون از اهداف اصلی واحد آتش نشانی این شرکت می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، عباس بدری منش با اشاره به کسب مقام اول ارزیابی عملی و آمادگی جسمانی در بین پالایشگاه های گاز کشور در سال 98، از اعزام تیم آتش نشانی این شرکت به المپیاد آتش نشانان شرکت ملی گاز و کسب چند مقام کشوری در سال های گذشته خبر داد.

رئیس آتش نشانی شرکت پالایش گاز ایلام تاکید کرد: آموزش ‌های تخصصی برای این همکاران باعث شده که این واحد آتش نشانی در مواجهه با حوادث گوناگون، از آمادگی جسمانی بالا و تجربه کافی برخوردار باشد و این آمادگی در مانورهای عملی برگزار شده در سطح شرکت والمپیادهای کشوری به وضوح رویت شده است.

وی افزود: آتش نشانان این واحد صنعتی در چندین مرحله در راستای مسئولیت های اجتماعی در مهار حریق در جنگل‌های پیرامون پالایشگاه و کمک به شرکت های همجوار در کنترل حوادث حضور فعالی داشته و در کمترین زمان ممکن نسبت به مهارآتش اقدام کرده‌اند.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/21 - ١٥:٣٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1440
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: