صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

سرپرست منطقه 8 عمليات انتقال گاز:

ارتقای پايداري خطوط انتقال گاز با بهره برداري از خط نهم سراسري

سرپرست منطقه 8 عمليات انتقال گاز در آیین افتتاح از خط نهم سراسري که بصورت آنلاین توسط ریاست جمهوری برگزار شد، بهره برداري از اين خط سراسري را زمينه ارتقاء و پايداري خطوط انتقال گاز دانست.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، فيروز خدايي، سرپرست منطقه 8 عمليات انتقال گاز، ضمن تبريك هفته دولت گفت: در اين ايام مبارك، افتتاح پروژه عظيمي را شاهد بودیم كه بهره برداري و اجراي اين پروژه نقش بسيار مهمي بر پايداري انتقال گاز در شمال غرب كشور دارد.

سرپرست منطقه 8 عمليات انتقال گاز افزود: توسعه گازرساني طي دولت يازدهم و دوازهم با شتاب بيشتري در حال انجام است و خط نهم سراسري كه به بهره برداري رسيده، عملاً تاب آوري شبكه و خطوط انتقال گاز را افزايش داده تا در زمان پيك مصرف، احتمال افت فشار براي مصرف كنندگان به حداقل رسيده و ضريب اطمينان بيشتري را در خدمت رساني براي همكاران ما ايجاد کند.

خدايي به وظيفه و مسئوليت سنگين منطقه 8 عمليات انتقال گاز اشاره كرد و اظهار داشت: اين منطقه به جهت تحت پوشش قراردادن استان‌هاي سردسير و صعب العبور كشور از اهميت و جايگاه ويژه اي در ميهن اسلامي و بخصوص انتقال گاز برخوردار بوده و اميدواريم در زمينه رشد و تعالي اين صنعت عظيم و خدمت رساني هر چه بهتر و بي منت به هموطنان عزيز گام‌هاي اساسي برداريم.

وي تاكيد كرد: با توجه به سرماي فراگير و دامنه دار سال‌هاي گذشته و مصرف بيش از حد گاز در روزهاي سرد سال، اميد آن مي رود خط نهم سراسري تاثيرات بسزايي در پايداري انتقال گاز به مصرف كنندگان صنايع، نيروگاه‌ها و بخش خانگي داشته باشد تا در زمستان پيش رو، هيچ نگراني از بابت تامين و توزيع گاز استان‌هاي تحت پوشش نداشته باشيم.

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/12 - ١٤:١٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1113