صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران:

پايداري انتقال بهينه گاز تبلوري از تفكر بسيجي است

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران، گفت: پايداري انتقال بهينه گاز طبيعي تبلوري از تفكر بسيجي است.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، فيروز خدايي،در نخستین نشست هم انديشي اعضاي شوراي پايگاه منطقه 8 انتقال گاز ایران، که با حضور فرمانده حوزه 4 كارگري شهيد باهنر تبريز برگاز شد، تلاش كاركنان اين منطقه را در انتقال انرژي پاك، تبلوري از تفكرو رشد بسيجي  دانست و گفت: تفكر بسيجي همانا ايجاد رفاه، آسايش و برقراري آرامش فكري و اجتماعي براي مردم عزيز ميهن اسلامي بوده چرا كه تامين آسايش و گرمابخش مطمئن منازل مرهون تلاش بسيجي وار پرسنل اين منطقه است.

وی افزود: كاركنان اين منطقه با روحيه بسيجي وار و با فداكاري هاي شبانه روزي خود در اوج سرما، گرما و ناملايمات جوي در تلاش هستند با انتقال بهينه گاز و بدون قطعي و افت فشار، اين آرامش را به جامعه هديه کنند.

این مقام مسئول اظهار داشت: با توجه به شرايط اين منطقه به جهت تحت پوشش قراردادن استان هاي سردسير و صعب العبور كشور از اهميت و جايگاه ويژه اي در ميهن اسلامي و بخصوص انتقال گاز دارد، با كمال مسرت اين منطقه بالاي 90 درصد از همكاران عضويت بسيجي دارند اما از نظر كاري مي توان اذعان داشت 100 درصد فعاليت بسيجي دارند و اين نشانگر عشق و علاقه به بسيج و بسيجي بودن است.

در ادامه اين نشست سرهنگ فريدون وظيفه، فرمانده حوزه 4 كارگري شهيد باهنر تبريز، با اشاره به نقش بی‌بدیل بسیج در پویایی و توسعه کشور گفت: تشکیل بسیج توسط آن امام همام یک استراژی بزرگ بود که امروز نیز ما شاهد به ثمر نشستن میوه‌های مادی و معنوی آن در بخش‌های مهم سازندگی فرهنگی و امنیتی هستیم.

وي افزود: تلاش و همت بسيجي وار پرسنل منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران در تمام فعاليت هاي پايگاه نمايان است و اين پرسنل دائما با عشق و علاقه به كار و با همت بسيجي وار خود باعث ترقي و پيشرفت فعاليتها و جايگاه پايگاه هستند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/17 - ١٤:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 742