صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

تامين به موقع كالا و تجهيزات جهت اجراي پروژه هاي تعميراتی در منطقه 6 عمليات انتقال گاز

سرپرست منطقه 6 عملیات انتقال گاز ایران از تامين به موقع كالا و تجهيزات برنامه هاي نت ساليانه این منطقه خبر داد و گفت: تمامي كالاها از محل كالاي مازاد مناطق / ساير شركت هاي تابعه ملي گاز ايران در سال 1399 تامين شده است.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، علیرضا عربلو، با اعلام اين خبر، گفت: با توجه به محدوديت هاي ايجاد شده در تامين كالا و تجهيزات از جمله ولوهاي خطوط لوله انتقال گاز، با پيگيري هاي انجام شده تاكنون موفق شده ايم بسياري از اقلام مورد نياز عمليات هاي مختلف در سطح منطقه را از مناطق عملياتي انتقال گاز و ساير شركت‌هاي تابعه ملي گاز تامين کنيم.

عربلو به استفاده بهينه از كالاهاي مازاد ساير شركت ها نيز پرداخت و گفت: از سال 1392 تا سال 1399 توانسته ايم با انجام بومي سازي و جايگزيني كالاها و همچنين تأمين بيش از يك هزار و 60 قلم کالای مورد نیاز به ارزش سيستمي حدود 100ميليارد ريال از محل کالای مازاد مناطق و سایر شرکت ها در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و کاهش هزینه های تدارکاتی، انبارداری و جلوگیری از رکود سرمایه و مدیریت نقدینگی، صرفه جويي هاي منطقي و محاسبه شده در منطقه عينيت يافته است.

وي تاكيد داشت: واحد تداركات كالا در حفظ و نگهداري اموال و كالاي موجود در انبارها و تهيه و تأمين تقاضاهاي مورد نياز واحدهاي مختلف بويژه واحدهاي عملياتي، تمام تلاش خود را انجام مي دهد.

سرپرست منطقه 6 عملیات انتقال گاز در پایان، اظهار داشت: تامين كالاهاي مورد نياز، بيانگر تعالي فرآيندي در نظام مديريتي منطقه  هم راستا با استراتژي و اجراي برنامه ها و اهداف تدوين شده مي باشند كه تعهد به نتيجه را در طول فرآيند همكاري با واحدهاي مرتبط از جمله واحد متقاضي، امور بازرسي فني، امور مالي و امور كالا در مسيري روشن و اثرگذار، نشان مي دهد. 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/19 - ١٣:٣٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 743