صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

برگزاري 33 دوره آموزش غيرحضوري در منطقه 6 عمليات انتقال گاز ایران

سرپرست منطقه 6 عمليات انتقال گاز ایران از برگزاي 33 دوره آموزش تخصصي كاركنان بصورت غيرحضوري و آنلاين (وبينار) از ابتداي سال 1399 تا پايان مرداد ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، عليرضا عربلو، سرپرست منطقه 6 عمليات انتقال گاز ایران، با اعلام اين خبر، گفت: با توجه به شيوع بيماري كوويد- 19 (كرونا) و لزوم رعايت تمامي دستورالعمل‌هاي بهداشتي ستاد ملي مبارزه با كرونا، تغيير رويكردهاي آموزشي لازم و ضروري بوده و در نتيجه، روش اجراي آموزش‌ها از حضوري به غيرحضوري آنلاين از ابتداي سال جاري در سطح مناطق عملياتي و شركت انتقال گاز ايران تغيير يافته است.

وي به وجود محدوديت هاي دسترسي به اينترنت اشاره كرد و ابراز داشت: برگزاري و پشتيباني 33 عنوان دوره آموزش تخصصي شغل كاركنان و حدود 4540 نفر ساعت آموزش با ميانگين اثربخشي سطح واكنش 83.2  درصدی محقق شده است.

عربلو ضمن تشكر از تلاش و پيگيري واحد منابع انساني/آموزش و همكاري واحد ارتباطات و فناوري اطلاعات، اظهار داشت: با هماهنگي و تعامل صورت گرفته، كانكس آموزش مستقر در اداره مركزي به سايت آموزش هاي الكترونيك با ظرفيت 6 كامپيوتر متصل به اينترنت با حجم و سرعت مناسب جهت پشتيباني از دوره هاي وبيناري تجهيز شده است.

وي بيان داشت: بايستي از فرصت به وجود آمده در راستاي سهولت دسترسي به دوره هاي تخصصي شغل جداي از محدوديت هاي مكاني (امكان حضور در دوره در ماموريت و مرخصي و...) با مشاركت و انگيزه بالاتر در مسير رشد و ارتقاي دانش و قابليت و شايستگي هاي شغلي خود نهايت بهره برداري را داشته باشيم.

سرپرست منطقه ۶ عملیات انتقال گاز ایران در پايان، از تلاش و حمايت تمامي همكاراني كه به نوعي در امر آموزش، توسعه و توانمندسازي كاركنان براي رشد و بالندگي سازمان همكاري دارند، تقدير و تشكر کرد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/01 - ١٣:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 332