صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

افزایش پایداری و ضریب ایمنی خط لوله انتقال گاز شهرستان دشتستان در منطقه 10 عملیات انتقال گاز

تعمیرات خط لوله انتقال گاز به شهرستان دشتستان با تعویض 3 شیر 4 اینچ به انجام رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حمید خدری مدیر منطقه 10 عملیات انتقال گاز، با اعلام این خبر، گفت: به دلیل خرابی و ازکار افتادن شیرهای بای پاس ورودی ایستگاه تقلیل فشار برازجان، امکان تغییر آرایش در زمان تعمیرات و شرایط اضطراری فراهم نبود که در همین راستا، تعویض شیرهای یادشده با نوع مناسب در دستور کار عملیاتی قرار گرفت.

وی ادامه داد: به لطف خداوند و همکاری شرکت گاز استان بوشهر، این برنامه تعمیراتی در نخستین روز از ماه شهریور صورت گرفت و پس از انجام تست‌های مختلف عملیاتی شامل هوازدایی و فشار افزایی، روند انتقال گاز به صورت پایدار و مطلوب از سر گرفته شد و در حال حاضر نیز گاز تمامی مشترکان در بخش شهرستان دشتستان وصل می باشد.

خدری با اشاره به موقعیت شیرمذکور درمجاورت ایستگاه تقلیل فشارگاز، گفت: ابتدا با رعایت دقیق موارد ایمنی و بهداشتی، شیر معیوب شده به وسیله برش سرد جداسازی و سپس عملیات تعویض و نصب با موفقیت انجام شد.

مدیر منطقه 10 عملیات انتقال گاز در ادامه این گفت و گو تصریح کرد: انجام این تعمیرات، نقش مهمی در افزایش پایداری و ضریب ایمنی  انتقال گاز به ویژه در فصل زمستان را به همراه دارد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/01 - ١٣:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 346