صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدیر منطقه 10 انتقال گاز ایران خبر داد:

تعمیر11 نقطه ازخط لوله هفتم سراسری با هدف مقاوم سازی و افزایش ایمنی شبکه انتقال گاز

عملیات تعمیر 11 نقطه ازخط لوله هفتم سراسری با هدف مقاوم سازی و افزایش ایمنی شبکه انتقال گاز کشور به انجام رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حمید خدری مدیر منطقه 10 عملیات انتقال گاز، دراین باره اظهار کرد: تعهد و مسئولیت پذیری کارکنان منطقه در به ثمر رساندن اهداف و برنامه ها، نقش بسزایی دارد. بنابراین  با دریافت نتایج پیگرانی هوشمند و راستی آزمایی واحد بازرسی فنی، 11 نقطه آسیب دیده ازخط لوله هفتم سراسری شناسایی و تعمیرات آن  در دستورکار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تعمیرات خطوط لوله می بایست تا قبل از آغاز فصل سرما انجام شود، گفت: این پروژه با تلاش و همکاری بخش های مختلف عملیاتی از جمله واحد تعمیرات خط لوله انجام شده است. این اقدام با شناسایی 11 نقطه معیوب شناسایی و غلاف گذاری نوع B  با استاندارهای لازم نصب شد که بخش عمده ای از خط هفتم به ضریب قابل اطمینانی رسید.

خدری با اشاره به اینکه این برنامه تعمیراتی از ابتدای مهرماه  در 10 روز کاری با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و مقررات ایمنی صورت گرفته است، یادآور شد: عملیات انجام شده درراستای مقاوم  سازی شبکه انتقال گاز بوده و همواره نیز در تلاش هستیم تا با ترمیم و بازسازی نقاط اسیب  دیده خطوط، پایداری و استمرار انتقال گاز در روزهای سردسال را بیش از پیش فراهم کنیم.

برپایه این گزارش، بخش قابل توجهی از خط لوله هفتم سراسری در حوزه استحفاظی منطقه 10 عملیات انتقال گاز می‌باشد که از ابتدای سال جاری پروژه های مختلفی در بخش تعمیر و نگهداری این خط لوله به انجام رسیده  وایمنی خط لوله یادشده نیز به شکل قابل توجهی افزایش یافته است. 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/16 - ١٣:١٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 485