صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

در 6 ماهه نخست سال 1399 صورت پذیرفت

تعمیرات اساسی 35 دستگاه توربین و کمپرسور گاز در منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران

تعمیرات اساسی و بازرسی های دوره ای 35 دستگاه توربین و کمپرسور گاز منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران ، در 6 ماهه نخست سال 1399 با موفقیت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید مجتبی گلستانه مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران در این خصوص گفت: از آنجائیکه توربین ها و کمپرسور ها از مهمترین تجهیزات دوار تاسیسات تقویت فشار گاز محسوب می شوند ، از این رو تعمیرات اساسی به موقع آنها همواره از اهمیت ویژه ای برخوردار است و با وجود تحریم ها و کمبود تعدادی از قطعات مهم با استفاده از توان شرکت های داخلی بومی سازی شد.

وی گفت : از آنجا که دانش و نگهداری تعمیر توربین ها و کمپرسورهای گاز در منطقه دو عملیات گاز نهادینه شده است ، این تعمیرات با برنامه ریزی های  انجام شده و با تکیه بر توان پرسنل متعهد و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و ایمنی کوید 19 اجرا شد و نوید آن را دارد که ان شاءالله در فصول سرد سال افزایش حجم انتقال گاز بدون وقفه و خللی در کار به صورت مستمر ، پاک و ایمن انتقال یابد.

گلستانه گفت: در طول سال های گذشته تا کنون ، هرگونه تعمیرات اساسی که در منطقه انجام  گرفته، خوشبختانه بدون هیچگونه حادثه یا خطایی انجام شده و علاوه بر آن با توجه به شرایط فعلی کشور ، متخصصان این منطقه خود اتکا شده و با استفاده از توان و دانش داخلی تا کنون تمامی تعمیرات را با موفقیت به اتمام رساندند.

 

منبع: روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/06 - ١٣:١٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 272