صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران:

پیاده سازی دیدگاه فرآیندی، زيرساخت ارتقاي سلامت اداري است

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران با تاكيد بر پیاده سازی دیدگاه فرآیندی، از كسب رتبه برتر این منطقه در ششمين دوره سنجش سلامت اداري شركت ملي گاز ايران خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، فيروز خدايي، با اعلام اين خبر گفت: در راستای ترویج و توسعه اهداف و برنامه های نظام سلامت اداری و جاری سازی قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، طی ارزیابی اقدامات يكساله اين منطقه با ارتقای 104 درصدي امتيازات در بين مناطق عملياتي "رتبه نخست" این دوره را به خود اختصاص داده و در تقويم افتخارات منطقه به ثبت برساند.

وی پیاده سازی دیدگاه فرآیندی را زيرساخت ارتقای سلامت اداري دانست و افزود: اساس کار و وظیفه اصلی مجموعه سلامت اداری، نظارت بر عملکردها و شناسايي گلوگاه هاي فساد، تقويت تعهد و مسئوليت پذيري و افزايش روحيه ايثار و جوانمردي در سازمان است.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در ادامه اظهار داشت: برنامه ریزی کمیته سلامت اداری و همچنین تلاش مجموعه کارکنان این منطقه همواره در راستای افزایش ضریب سلامت اداری بوده و بدنبال آن منطقه 8 عمليات انتقال گاز طی برنامه مدون و آينده نگري با همت و درایت روز افزون، در جهت ترویج وتوسعه این امر مهم گام های بسزایی برداشته است.

وي ادامه داد: بي شك رعايت قوانين و مقررات، نظارت دقيق و مستمر بر امور و استفاده از نيروي انساني متعهد، متخصص و مسئوليت پذير، مشاركت عمومي، شفافيت و رعايت قوانين و مقررات در امور قطعا از عوامل مهم و موثر در راهكارهاي اصلاحي شاخص هاي سلامتي اداري بوده و از دلايل اصلي براي كسب اين افتخارات محسوب مي شود.

خدايي ضمن تشکر و قدردانی از همت و عزم راسخ کارکنان تلاشگر و توانمند، اظهار امیدواری کرد به حول قوه الهی و با تدبیر و درایت همکاران عزیز بتوانیم با اجرای قانون و مقررات و بهبود فرآیندها در حوزه های مختلف عملکردی، در سال های پیش رو به موفقیت های بالاتر دست يابيم.

 

منبع: روابط عمومی منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/06 - ١٣:١٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 276