صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

خنثی سازی تحریم ها با بهره گیری از توان متخصصان منطقه پنج عملیات انتقال گاز

تعداد چهار عدد پوزیشنر زیمنس و دو عدد پوزیشنر ABB، توسط متخصصان توانمند واحد ابزار دقیق تاسیسات جهرم با بررسی، تشخیص عیب و انجام تعمیرات تخصصی، رفع اشکال شده و در سرویس بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران،پیمان خضرایی، مدیر منطقه پنج شرکت انتقال گاز ایران، با اعلام این خبر افزود: تعداد 6 عدد پوزیشنر مربوط به توربین های تاسیسات تقویت فشار، معیوب و از سرویس خارج شده بودند که با توجه به قیمت بالا و مشکلات تامین این نوع قطعات در بازار به دلیل تحریم ها و همچنین لزوم استفاده مجدد آنها ، نسبت به تعمیرات آنها توسط این منطقه اقدام شد.

وی افزود: صرفه جویی تقریبی ناشی از ارزش اقلام تعمیری بالغ بر  3میلیارد ریال بوده که به همت کارشناسان متخصص ابزار دقیق تاسیسات جهرم، محقق شده است.

خضرایی با اشاره به جزییات تعمیرات صورت گرفته، تصریح کرد: دمونتاژ پارت های مختلف پوزیشنر ، جدا سازی برد کنترل I/P، دمونتاژI/Pها ، سرویس آنها ، تکمیل قطعات ناقص و مونتاژ مجدد پوزیشنر ها ، نصب بر روی واحد جهت تست و کالیبره کردن به صورت کامل اجرا شده است.

وی در ادامه افزود: بهره گیری از توان متخصصین جوان در صنعت انتقال گاز راه خنثی سازی اثرات تحریم هاست که با بها دادن و تقدیر در خور، خودکفایی لازم حاصل خواهد شد.

خضرایی در پایان، از کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت تلاش علمی و عملی در انتقال پایدار گاز ، تشکر و  تقدیر به عمل آورد.

 

منبع: روابط عمومی منطقه پنج شرکت انتقال گاز ایران

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/24 - ١٦:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 784
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: