صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

پروژه کاداستر پیشگام در منطقه سه عملیات انتقال گاز

با هدف ثبت مختصات حریم خطوط لوله شرکت انتقال گازایران در سامانه اسناد و املاک کشور، پروژه کاداستر با پیشگامی منطقه سه عملیات در حال انجام و بخش عمده ای از پروژه به انجام رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حیدرعلی صادقپور مدیر منطقه سه عملیات انتقال گاز ضمن اعلام این خبر، گفت: واحد تحلیل سیستمها و مدیریت انرژی این منطقه به عنوان پیشگام و پیشرو در بین مناطق عملیاتی ده گانه شرکت انتقال گاز، پروژه کاداستر را از تیرماه سال99 آغاز کرد.

وی افزود: تاکنون برداشت میدانی و مختصاتی شامل 3576 کیلومتر خطوط لوله، 10 ایستگاه تقویت فشار گاز، تاسیسات ذخیره سازی سراجه، 134 ایستگاه حفاظت کاتدی و 214 ایستگاه شیر بین راهی و مامورسراها حوزه استحفاظی انجام شده و اکنون می توان گفت، این پروژه 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

صادقپور ادامه داد: در فاز عملیات برداشت مختصات محدوده ایستگاههای مخابراتی و ترسیم حریم مربوط به خطوط لوله باقی مانده است که تا اسفندماه سال جاری به پایان خواهد رسید.

گفتنی است پروژه کاداستر با هدف افزایش دقت در پاسخگویی به استعلامات و حفظ حرائم خطوط لوله با مقیاس سانتیمتر و همچنین ثبت اسناد املاک مناطق شرکت انتقال گاز ایران در سازمان اسناد و املاک کشور آغاز شده و با همکاری این منطقه با شرکت انتقال گاز ایران و سایر مناطق عملیاتی در حال اجرا است.

 

منبع: روابط عمومی منطقه سه عملیات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/27 - ١٥:٢٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 724
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: