صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدیر منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز:

حرکت به سوی صنعت سبز و توسعه پایدار یک اصل مهم است

مدیر منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز ضمن گرامیداشت هفته هوای پاک، بر لزوم رعایت بیش از پیش الزامات محیط زیست در راستای توسعه پایدار و صنعت سبز تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حمید خدری ضمن گرامیداشت هفته هوای پاک، اظهار کرد: منطقه ۱۰ عملیات ضمن استقرار و بهبود مستمر سیستم های مدیریتی نظیر ISO14001، مدیریت سبز و مسئولیت های اجتماعی بر تعامل سازنده با جامعه و سازمان حفاظت محیط زیست اهتمام داشته و همواره در تمامی مراحل برنامه‌ریزی و راهبری پروژه های زیست محیطی به منظور کاهش و یا حذف آلاینده ها، تفکر زیست محیطی را به کار می گیرد.

وی با اشاره به اینکه حفاظت از محیط زیست و هوای پاک یک وظیفه همگانی بوده، تصریح کرد: این منطقه  از ابتدای تاسیس تاکنون، یعنوان سازمانی پیشرو در زمینه توجه و رعایت مسائل زیست محیطی فعال بوده و همواره افتخارات متعددی را دراین حوزه کسب کرده است.

خدری در ادامه ارتقاء سیستم مدیریت سبز و مدیریت آلاینده های هوا را از مهمترین اقدامات انجام شده این منطقه در زمینه حفظ و صیانت از محیط زیست نام برد و افزود: طرح تحقیقاتی تصفیه  فاضلاب به روش گیاه پالایی (wetland وتلند) با هدف بازچرخانی آب تصفیه شده واستفاده از آن در فضای سبز ا زبرنامه های در دست اقدام بوده که با تلاش کارشناسان واحد محیط زیست منطقه  برای نخستین بار در سطح شرکت انتقال گاز ایران درحال انجام می باشد.

مدیر منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز در پایان، بر لزوم توجه بیشتر به الزامات حفظ و صیانت از محیط زیست در تمامی فعالیت های عملیاتی منطقه تاکید کرد و گفت: حرکت به سوی صنعت سبز و توسعه پایدار به عنوان یک راهبرد در سطح منطقه از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و تمامی کارکنان در بخش های مختلف سازمانی نیز می بایست، نسبت به تحقق این مهم مشارکت کنند.

 

 

منبع: روابط عمومی منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/01 - ١٤:٣٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 325
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: