صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدیر منطقه 7 انتقال گاز ایران:

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی؛ محل عرضه توانمندی‌ها و تولیدات ایرانی

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی را باید محل عرضه توانمندی‌ها و تولیدات ایرانی صنعت گاز دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، امین عبادی، مدیر منطقه 7 عملیات انتقال گاز در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان این مطلب، اظهار داشت: خوشحالیم که با توجه به شعار امسال نمایشگاه، نفت ملی و کالای ایرانی، شاهد عرضه توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی در حوزه صنعت نفت و گاز هستیم.

وی ادامه داد: ما در منطقه ۷ عملیات انتقال گاز طی سال‌های گذشته بیش از ۶۵۰ قطعه از نیازهای تخصصی خود در ایستگاه‌ تقویت فشار و خطوط لوله انتقال را از تولیدات داخل استفاده کرده‌ایم.

عبادی با بیان اینکه در این منطقه، انتقال ۳۸ میلیارد مترمکعب گاز را در سال جاری پیش‌بینی کردیم، گفت: از این میزان، چیزی حدود ۵۰ درصد آن در مناطق سردسیر غرب کشور که حوزه منطقه ۷ است، مصرف و ۵۰ درصد به استان‌های شمال غرب صادر می‌شود.

وی با اشاره به سه و نیم میلیون نفر ساعت عملیات بدون حادثه در 9 ماهه نخست سال جاری گفت:۱۲۶۰ کیلومتر پیگرانی را در برنامه داشتیم که ۹۵ درصد محقق شده که از این میزان، ۴۶۰ کیلومتر آن پیگرانی هوشمند بوده و ۸۰۰ کیلومتر آن، پیگرانی Cleaning خطوط لوله انتقال بوده است.

مدیر منطقه 7 عملیات انتقال گاز ادامه داد: همچنین تعمیرات اساسی ایستگاه‌های تقویت فشار گاز نیز تا پاییز انجام شد و اکنون برای گذر از فصل سرد کاملاً اماده هستیم.

عبادی در پایان، با بیان این که دو مورد تعمیرات اضطراری خطوط لوله انتقال گاز در لرستان و کرمانشاه صورت گرفته، گفت: در همین راستا، ۴ مورد اقدامات پدافندی به‌منظور  جلوگیری از خطرات احتمالی در فصول سرد سال در ایلام، کردستان و مرکزی انجام شده است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/06 - ١٥:١٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1837
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: