صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران:

مسئوليت پذيري و آينده نگري راهكاري مطمئن در موفقيت هاي سازماني است

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران، مسئوليت پذيري و آينده نگري را تضمين و راهكاري مطمئن در موفقيت هاي سازماني دانست.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، فيروز خدائي، در حاشيه بازديد از مركز بهره برداري خطوط لوله گاز اروميه، با اعلام اين مطلب گفت: ماهيت فعاليت واحدهاي عملياتي ايجاب مي كند تعاملات كاري به شكل اصولي و پيوسته برقرار و تبادل تجربه، همواره مد نظر قرارگيرد تا اين همفكري و همگرايي زمينه اي براي افزايش بهره وري و ارتقاي سازماني باشد.

وی افزود: با همفکری و تعامل مي توان مشکلات را در سازمان به حداقل رسانده و با تصمیم های هوشمندانه به فرصت هاي بهبود تبدیل کرد که این امر، تنها با کار گروهی و تیمی می تواند محقق شود.

خدائي اظهار داشت: تمامي كاركنان بايد از تمام توان درجهت کاهش هزینه ها و نهادینه سازی مدیریت صحیح مصرف در سازمان بهره گرفته و با بهره مندي از دانش و تجربه سال قبل و با شناسايي و رفع نقاط ضعف، در پايداري انتقال بهينه گازطبيعي موفق عمل کنند.

وي تصريح کرد: حساسيت و اهميت انتقال گاز به مبادي مصرف در استان هاي سردسير موجب شده همكاران ما با مسئوليت پذيري بالا وظايف خود را انجام داده و همواره سعي بر آن داريم در چارچوب اختيارات و آيين نامه ها و با در نظرگرفتن محدوديت هاي سازماني و اطلاع رساني شفاف و همچنين با پاسخگويي و تكريم، رضايت مشتريان درون و برون سازماني را جلب کنیم.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران ضمن تاكيد بر اهميت نيروي انساني ادامه داد: توجه به جايگاه ويژه نيروي انساني و ارزش نهادن به کرامت انساني، همواره زمينه ساز رشد و تعالي سازماني بوده و علاوه بر تقويت همت و تعصب سازماني در كاركنان، تعامل، مشاركت و تكريم را در انجام وظايف محوله نهادينه مي كند.

 وي در پايان به مشكلات كاركنان مشغول در مناطق محروم اشاره كرد و بيان داشت: بايد توجه بيشتري به مناطق محروم داشته و تامين نيازهاي آن ها را در اولويت كاري قرار دهيم چرا كه توجه ويژه به نيروي انساني در منطقه و علي الخصوص در نقاط محروم از اولويت اصلي سازمان است.

 

منبع: روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/07 - ١٦:٢٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 737
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: