صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

انتقال بیش از 30 ميليارد و 600 ميليون متر مكعب گاز از منطقه 7 عمليات انتقال گاز

بيش از 30 ميليارد و ششصد ميليون متر مكعب گاز از منطقه ۷ عملیات انتقال در سال جاری منتقل شده است.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، امين عبادي مدیر منطقه ۷ عمیات انتقال گاز ایران ضمن تبريك فرارسيدن دهه مباركه فجر، گفت: پيروزي انقلاب اسلامي ايران مرهون تلاش هاي فراوان آحاد مختلف مردم با تكيه بر سه مولفه مردمي بودن، اسلامي بودن و ايمان راسخ به اهداف متعالي اسلام و همچنين رهبري بي نظير حضرت امام خميني (رحمه ا... عليه ) بود.

عبادی افزود: در عصر حاضر الزام به ساده زيستي مسئولين و باور به نيروهاي جوان، متخصص و متعهد به آرمانهاي انقلاب و علاقه‌مند به پيشرفت ايران از مهمترين مولفه‌هاي رشد و توسعه كشور است.

وي در ادامه گفت: منطقه 7 عمليات انتقال گاز كه از سال 88 رسما پا به عرصه صنعت گاز كشور نهاده، با بهره مندي از توانمندي نيروهاي جوان، پرتلاش، خلاق و متعهد و همچنين استفاده از علوم و فنون به روز و كارآمد؛ با تمام توان در راستاي انتقال ايمن، پاك، بهره ور و پايدار گاز طبيعي به استانهاي سردسير غرب كشور و خدمت رساني به هم ميهنان گرامي در حال فعاليت است.

عبادی گفت: از ابتداي سال جاري تا پايان ديماه حجمي بالغ بر سي ميليارد و ششصد ميليون مترمكعب گاز انتقال داده ايم تا علاوه بر چرخش چرخ صنايع كشور، خانه و كاشانه هموطنان در اقصي نقاط شهرها و روستاهاي سردسير، كوهستاني و صعب العبور غرب كشور همواره گرم بوده و از اين نعمت الهي برخوردار باشند.

 

منبع: روابط عمومي منطقه هفت عمليات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/13 - ١٣:٥١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 900
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: