صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مديرعامل شركت انتقال گاز ايران:

صداقت و ساده زيستي کلید موفقيت در مديريت است

مديرعامل شركت انتقال گاز ايران وجود نیروهای صادق در صنعت عظيم گاز را مایه افتخار و صداقت و ساده زيستي را كليد موفقيت مديريت دانست.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، مهدی جمشیدی دانا در مراسم تقدیر از بازنشستگي يداله بايبوردي، مدير سابق منطقه 8 که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، از بازنشستگان بعنوان گنجينه‌هاي با ارزش اين صنعت عظيم ياد كرد و گفت: تجربه همپاي علم و دانش مي تواند كارایي و بهره وري را در سازمان افزايش دهد، لذا بر ماست كه سعي كنيم نهايت اندوخته را از تجارب اين عزيزان كسب و در توسعه و تعالی سازمان بکار گیریم.

جمشيدي دانا، بالندگی صنعت گاز را مرهون تلاش و همت اين عزيزان دانست و افزود: جايگاه افراد بازنشسته در صنعت عظیم گاز بسيار بالا بوده و اين عزيزان صاحبان اصلي اين صنعت هستند؛ چراكه بهترين دوران عمر خود را براي اعتلاي صنعت و تعالی كشور عزیزمان صرف کرده‌اند.

وي در ادامه سخنان خود، نیروی انسانی کارآمد را اصلی‌ترین گزینه در موفقيت یک سازمان دانست و اظهار داشت: وظیفه داریم با شایسته‌سالاری و جانشین‌پروری، نیروی انسانی شاخص و کلیدی را شناسایی و در جهت ارتقای سازمانی گام برداریم.

مديرعامل شركت انتقال گاز ايران ادامه داد: آن‌چه اين صنعت عظيم را از ساير سازمان‌ها و ارگان‌ها متمایز ساخته، مدیران و کارکنان کارآمد اين مجموعه است که در فضای اعتماد و همدلی فعاليت داشته و در جهت ارتقاء سازمان تلاش مي كنند.

وی افزود: آقاي بايبوردي امانتدار بسيار خوب و اسطوره اين صنعت عظيم هستند که توانستند با صداقت، ساده زيستي و مديريت صحيح در طول تصدي خدمت خود، سازمان را به سمت تعالي پيش برده و اعتبار بسيار والايي براي اين صنعت عظيم كسب کند.

در اين مراسم، فيروز خدائي مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز طي سخناني، ضمن تقدير از تلاش‌هاي چندين ساله يداله بايبوردي گفت: تقدیر از تلاش‌ها و كوشش‌های صادقانه بازنشستگان و تكریم و پاسداشت خدمات آن‌ها، از مهم‌ترین وظایف انساني بوده؛ چراكه دستاوردها و موفقيت هاي بدست آمده حاصل زحمات و تلاش‌هاي اين عزيزان است.

خدائي افزود: بايبوردي در طول دوران خدمت خود در منطقه، با تجميع تجربه و تخصص، استفاده بهينه از زمان و امكانات موجود همواره با جديت و برنامه ريزي بسيار منظم در جهت توسعه و تعالي اهداف سازماني گام برداشته است.

وي ادامه داد: تنها چيزي كه بسيار قاطع در مورد شما عزيزان پيشكسوت مي توان بيان كرد اين است كه تلاشي كه شما عزيزان در طول دوران خدمت خود انجام داده ايد، بسيار ستودني است و اين تجربه گران سنگ را شما به ساير همكاران انتقال داده ايد كه اين خود از اهميت بسزايي برخوردار است .

همچنين در اين جلسه، يدالله بايبوردي ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع صميمي تلاشگران منطقه 8 عمليات انتقال گاز گفت: برايم باعث افتخار است که در طول خدمت خود با همكاراني در ارتباط بودم كه استاد بودند و مسئوليت‌هاي خود را به نحو احسن انجام مي دادند.

بايبوردي همكاري هاي صميمانه پرسنل را يكي از عوامل پيشرفت و موفقيت هاي خود  و سازمان دانست و افزود: منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران، يك منطقه سرآمد بوده و اميدوارم اين سرآمدي روز به روز با همكاري و همياري تمامي پرسنل تقويت شود.

در پایان اين مراسم، به رسم یادبود با اهداء لوح تقدیر از زحمات و تلاش‌های چندين ساله مدير اسبق منطقه 8 عمليات انتقال گاز، قدردانی به‌عمل آمد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/15 - ١٤:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1709
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: