صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

در جلسه هیات رئیسه منطقه 8 عملیات تاکید شد؛

اهتمام جدي به مدیریت پیمان ها و نظارت کیفی فعالیت ها در منطقه ۸ عملیات انتقال گاز

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز، به مدیریت پیمان‌ها و نظارت بر اجراي كيفي فعاليت‌ها در انجام پروژه‌هاي پيماني منطقه تاكيد کرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، فيروز خدائي، ضمن اشاره به اجراي كيفي فعاليت ها و مدیریت پیمان ها گفت: تعامل و همكاري با پيمانكاران و فعال کردن آنها در اجراي پروژه ها، زمينه را براي بهبود مستمر و نتيجه كيفي فراهم مي کند.

خدائي افزود: با توجه به موقعيت استراتژي منطقه، ضرورت دارد در انجام پروژه ها نهايت دقت نظر را به كار بست و با فعال کردن پيمانكاران در انجام فعاليت ها و توجه به روند فعاليت كارگران، می توان بر مشكلات احتمالي غلبه کرد تا حق و حقوق كارگران نيز پايمال نشود.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز اظهار داشت: ايجاد بسترهاي لازم جهت انجام فعاليت‌هاي اداري، بررسي و شناسايي پيمانكاران، آگاهي از امكانات موجود و شرايط بازار و همچنين ارزيابي صحيح برآورد ريالي و زماني پيمان، دستيابي به اهداف را روان تر و مطمئن تر خواهد ساخت.

وي در ادامه، به اهميت و نقش آموزش نيروي انساني تاكيد و بيان کرد: مهمترین عامل رشد، توسعه و بهره وري در سازمان‌ها، نیروی انسانی است، از این رو با اهمیت دادن به آموزش، ضمن صرفه‌جويي در هزينه ها و صيانت از سرمايه‌ها، افزايش بهره وري را شاهد خواهيم بود.

خدائي، پس از استماع گزارش هاي ارائه شده مسئولين منطقه 8 عمليات انتقال گاز اظهار اميدواري كرد و ادامه داد: با تدابيري كه در اين جلسه اتخاذ مي شود، شاهد تغييرات مثبت و ايجاد سرعت در روند اجرايي پروژه ها و رفع سريع چالش‌ها باشيم.

گفتني است، در اين جلسه، ضمن بررسي اقدامات صورت جلسه قبلي، محورهاي ذيل نيز مورد بحث و تبادل نظر حاضرين قرار گرفت: - بررسي موارد و اشكالات اعلامي در سندرسي و حسابداري پيمان‌ها، نقل و انتقال اموال و رعايت صرفه جويي -  بررسي توسعه كانال‌هاي ارتباطي با ذينفعان و بازنگري ارتباطات بريدي مابين همكاران.

 

منبع: روابط عمومی منطقه 8 عمليات انتقال گاز

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/29 - ١٣:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 932
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: