صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدیر منطقه ۲ عملیات انتقال گاز بیان کرد:

نقش بسیار ارزنده و مفید شرکت‌های دانش‌بنیان در تأمین اقلام مورد نیاز صنایع نفت و گاز

شرکت‌های دانش بنیان، نقش بسیار ارزنده و مفیدی در تأمین اقلام مورد نیاز صنایع به ویژه صنایع نفت و گاز ایفا کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مجتبی گلستانه، مدیر منطقه ۲ عملیات انتقال گاز در بازدید از تعدادی شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در استان اصفهان که به همراه مسعود زردویان، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید و محسن مظلوم فارسی‌باف، مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران، انجام شد، با بیان مطلب فوق، توضیح داد: اقلام ساخته شده در این شرکت‌ها، توانسته از خروج مبالغ هنگفت ارز جلوگیری کرده و نهال خوداتکایی و خواستن و توانستن را در میان صنعتگران تبدیل به درختی تنومند و باور قلبی کند.

وی ادامه داد: مهندسان جوان ایرانی همواره کارنامه قابل توجهی در زمینه نوآوری، ساخت و تولیدات حوزه صنایع نفت و گاز از خود به نمایش گذاشته اند.

گلستانه بیان داشت: در شرایط کنونی که در تحریم هستیم، کشور با اتکا به جوانان غیور شاغل در شرکت‌های دانش بنیان، هر کجا دچار کمبود تجهیزات و قطعات شد، توانست با توانمندی این عزیزان نسبت به رفع موانع موجود اقدام کند.

مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز گفت: در حال حاضر، در استان اصفهان شرکت های دانش بنیان در محورهای ساخت تجهیزات دوار، ابزاردقیق، مکانیک و . . . تولید محصول و فناوری دارند.

گفتنی است، پس از بازدید از خط تولید یکی از شرکت‌های دانش بنیان، جلسه ای با موضوع رفع نیازهای صنعت گاز کشور انجام شد که در آن دستیابی به آخرین دستاوردها مورد سنجش و ارزیابی قرار گرفت .

 

 

منبع: روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/04 - ١٣:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 787
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: