صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

مديرعامل شركت انتقال گاز ايران در بازديد از منطقه 6 عمليات انتقال گاز ایران:

رشد چشمگیر شاخص هاي برنامه ريزي شده در منطقه 6 عمليات انتقال گاز ایران

شاخص هاي برنامه ريزي شده در منطقه 6 عمليات انتقال گاز ایران نسبت به سال هاي گذشته پيشرفت خوبي داشته كه اين امر، تلاش، تعهد و مسئوليت پذيري مجموعه كاركنان اين منطقه را نشان مي دهد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، سعید توكلي مدير عامل شركت انتقال گاز ايران در بازدید از خط لوله 30 اينچ غرب بندرعباس و دیدار با كاركنان اين منطقه، ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: مي‌بايست برنامه ريزي كامل در جهت انتقال پاك، ايمن، پايدار و بهره ور گاز طبيعي از طريق اين خط انجام گيرد.

توكلي در ادامه توصيه هاي فني و تخصصي در جهت بهبود و انتقال پاك به مصارف صنعتي ارائه داد.

وی در ادامه ضمن  تقدير و تشكر از زحمات و تلاش هاي كاركنان اين منطقه بیان کرد: مناطق و ستاد شركت انتقال گاز ايران از يك حالت جزيره اي به يك كل واحد و پيكره كامل تبدیل شده و جايگاه خود را نه تنها در سطح شركت ملي گاز ايران، بلكه در مجموعه وزارت نفت نيز پيدا كرده و از يك شركت اجرايي و عملياتي به يك شركت حرفه اي و راهبري رسيده است .

توکلی در ادامه با بيان اين كه به تمامي كاركنان ستاد و مناطق عملياتي اعتقاد و ايمان كامل دارم ، ابراز داشت: تمامي اقدامات عملياتي در مناطق ده گانه جهت عبور از فصل سرد سال و انتقال پاك، ايمن، پايدار و مطمئن گاز طبيعي به مصارف خانگي و صنعتي، برنامه ريزي، اجرا و نظارت مي شود.

در ادامه اين جلسه، كرم گودرزي مدير منطقه 6 عمليات انتقال گاز ایران، طي گزارشي، اقدامات شاخص منطقه از ابتداي سال 98 تاكنون را ارائه داد و به ارتباط دو سويه مسئولين منطقه 6 و ستاد شركت انتقال گاز اشاره كرد و گفت: جاي بسي خوشحالي است كه تمامي برنامه هاي عملياتي و پشتيباني با تعاملي كه وجود دارد در حال انجام و سپس به نتيجه رسيده است.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/06/06 - ١٦:٢٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1676
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: