صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

با تلاش کارکنان منطقه 6 عملیات انتقال گاز ایران صورت پذیرفت؛

اتمام تعمیرات خط لوله انتقال گاز رفسنجان - کرمان

تعمیرات خط لوله انتقال گاز کرمان در 9 نقطه طی دو مرحله و در مدت زمان 48 ساعت با رعایت نکات مسایل ایمنی و فنی با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، کرم گودرزی،مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز ایران، با اعلام این خبر گفت: بر اساس گزارش‌های منتج از پیگ‌رانی هوشمند در سال 97 و پس از طی مراحل صحت‌سنجی و گزارش‌های واحد امور بازرسی فنی و ارسال دستورالعمل تعمیراتی از طرف معاونت مهندسی منطقه، تعویض لوله و تعمیرات سرجوش در نه نقطه خطوط اول و دوم کرمان در دستور کار تعمیراتی در سال جاری قرار گرفت.

وی با اشاره به این که این عملیات در روزهای پایانی شهریور ماه با سه گروه عملیاتی و با نظارت واحدهای امور بازرسی فنی و امورHSE  با هماهنگی واحد دیسپچینگ منطقه آغاز شد، ادامه داد: انجام تعمیرات تعویض لوله راندمان انتقال مستمر و پایدار گاز به مصارف خانگی و صنعتی را نیز افزایش می دهد.

این مقام مسئول افزود: با تلاش شبانه‌روزی، مسئولیت‌پذیری و تعهد کارکنان منطقه و هماهنگی به عمل آمده با دیسپچینگ شرکت ملی گاز و شرکت گاز استان کرمان در زمان انجام تعمیرات، هیچ گونه قطعی گاز و خدمت نامنطبق به مصرف کنندگان صنعتی و خانگی استان کرمان نداشته ایم و مطابق برنامه زمان بندی انجام شده با موفقیت به پایان رسید.

مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز ایران، در پایان از همکاری کارکنان مراکز بهره برداری خطوط لوله بندرعباس، سیرجان، ایرانشهر و واحدهای بازرسی فنی، HSE، دیسپچینگ، امور کالا، امور مالی و کلیه واحدهای عملیاتی و پشتیبانی با مرکز بهره برداری خطوط لوله کرمان همکاری داشته اند، تقدیر و تشکر کرد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/03 - ١٤:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1752
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: