صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی:

میزان رضایتمندی آحاد مردم از عملکرد شرکت ملی گاز ایران بالاست

توسعه و تسریع در گازرسانی به شهرها و روستاها، افزایش شبکه گذاری و نصب انشعابات، افزایش پذیرش اشتراک خانگی، صنعتی و عمده و استمرار خدمات رسانی به مشترکین در اقصی نقاط استان اصفهان، از مهمترین دستاوردهای این شرکت بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمصطفی علوی، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در دیدار با موسوی لارگانی، نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه فلاورجان و ساعدی فرماندار این شهرستان، با ارائه گزارش عملکرد شرکت گاز استان طی سال های اخیر، ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: هم‌اکنون تمامی شهرهای استان و 99.5 درصد روستاهای سطح استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

وی ادامه داد: گازرسانی به 162 ایستگاه CNG، اجرای بیش از یک میلیون و 100 هزار انشعاب و اشتراک پذیری یک میلیون و 878 هزار مشترک از دیگر خدماتی است که در حوزه گازرسانی در استان اصفهان انجام شده است.

علوی در زمینه شبکه گذاری، از طراحی و اجرای بیش از 26 هزار کیلومتر شبکه در سطح استان خبر داد و اضافه کرد: این میزان شبکه در سطح استان حدود دو برابر قطر کره زمین است که برنامه ریزی تعمیرات و نگهداری این خطوط هر ساله بمنظور استمرار مصرف گاز طبیعی انجام می شود.

وی در ادامه، بیان داشت: شرکت گاز استان توانسته با توجه به دو استراتژی سرآمدی در عملیات و ارتقاء بهره‌وری، خدمت‌رسانی کند و در حال حاضر، یکی از شرکت های برند و صاحب تندیس جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران در بین شرکت های گاز استانی است.

گازرسانی به بخش صنعت در راستای تقویت بخش تولید و اشتغال‌زایی

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با تاکید براینکه گازرسانی به بخش صنعت، یکی از اهداف مهم این شرکت در راستای تقویت بخش تولید، اقتصاد و اشتغال زایی است، اظهار داشت: به موازات گازرسانی به بخش های مختلف خانگی و تجاری طی سال‌های اخیر، گازرسانی به صنایع نیز گسترش یافته و خوشبختانه تاکنون بیش از 59 شهرک صنعتی و بیش از ۸ هزار و ۶۰۰ واحد صنعتی در سطح استان، از گاز طبیعی بهره‌مند شده اند.

علوی در راستای حفظ محیط زیست و استفاده از گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک، اظهار داشت: تحویل حداکثری گاز طبیعی به نیروگاه‌های تولید برق از اولویت های وزارت نفت بوده که بر همین اساس، شرکت گاز استان اصفهان از تمامی ظرفیت های موجود برای عملی شدن این مهم استفاده کرده است.

وی خاطر نشان ساخت: روزانه 35 درصد از میزان گاز تحویلی به شرکت گاز استان اصفهان در پنج نیروگاه استان به مصرف می رسد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، خاطرنشان ساخت: ماموریت این شرکت به عنوان یکی از زیرمجموعه های شرکت ملی گاز ایران، طراحی، اجرا، بهره برداری، نگهداری از شبکه ها و تاسیسات گازرسانی و توزیع ایمن و مستمر گاز طبیعی در جهت رفاه حال مشترکین است .

میزان بالای رضایتمندی مردم از شرکت گاز

در ادامه، موسوی لارگانی، نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه فلاورجان نیز گفت: شرکت گاز جزء یکی از شرکت هایی است که میزان رضایتمندی آحاد مردم از عملکرد آن، بالاست.

وی گفت: در شرایط اقتصادی امروز که معیشت مردم با سختی زیادی مواجه شده است، مسئولان باید حمایت بیشتری از اقشار کم درآمد و محروم جامعه داشته باشند و فشار های مالی را کاهش دهند.

ساعدی فرماندار فلاورجان نیز، عملکرد شرکت گاز به جهت توسعه گازرسانی در استان بویژه شهرستان فلاورجان را قابل تقدير دانست و با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای خدمات رسانی به مناطق محروم و واحدهای صنعتی، اظهارداشت: با توجه به اینکه گازرسانی به مناطق محروم و کم توسعه یافته در اولویت کاری شرکت گاز قرار گرفته، امیدواریم با تلاش مستمر این شرکت، شاهد توسعه گازرسانی به تمام نقاط و صنایع این شهرستان باشیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/01 - ١٤:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1492