صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدير عامل شركت گاز استان كردستان خبر داد:

نخستین رويداد استارت آپ ويكند صنعت گاز در غرب كشور

شركت گاز استان کردستان در اسفند ماه سال جاری با همكاري پارك علم و فناوري میزبان نخستین رویداد استارت آپ ویکند در صنعت گاز در غرب کشور خواهد بود.

به گزارش خبرنگار روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، احمد فعله گری مدیر عامل شركت گاز استان کردستان ضمن بیان مطلب فوق، در مورد اهميت جلوگيري از هدر رفت گاز طبيعي گفت: با ارتقای سیستم های اندازه گیری میزان گاز ورودي و خروجي به دقت اندازه گيري شده و با دقت در اين امر اختلاف قرائت به حداقل ممکن کاهش يافته و ميزان هدر رفت انرژي با كمترين خطاي ممكن اندازه گيري مي شود.

وی به اجرای پروژه تطبیق گاز تحویلی و مصرفی در سطح کشور به عنوان یکی از مکانیسم های رسیدن به اهداف شرکت ملی گاز ایران در جلوگیری از هدر رفت گاز طبیعی اشاره کرد و اظهار داشت: این پروژه در پنج مرحله پیش بینی شده و با اجرای آن در هر بخش شاهد کاهش محسوس هدر رفت گاز طبیعی خواهیم بود.

فعله گري به اهميت پژوهش و برگزاري استارتاپ ويكند اشاره كرد و اظهارداشت: نخستین رویداد استارت آپی در حوزه صنعت گاز در غرب كشور و با همكاري پارك  علم و فناوري استان كردستان به مدت سه روز در اسفند ماه سال‌ جاری با محوريت مديريت مصرف گاز طبيعي و جلوگيري از هدررفت آن  با حضور اساتيد دانشگاه ها، دانشجويان حوزه نفت و گاز و متخصصان حوزه انرژي، متخصصان شركت ملي گاز و گازهاي استاني و شركت هاي توليد كننده تجهيزات اندازه گيري و كنترل گاز طبيعي برگزار می‌شود.

وی افزود: علاقمندان به شرکت در این رویداد استارت آپی می توانند با مراجعه به وب سایت شركت گاز استان کردستان به نشانی www.Nigc-kd.ir.fa/research نسبت به ثبت نام و شرکت در این رویداد مهم و نوآور در صنعت گاز اقدام کنند.

فعله گري اظهار داشت: سه روز تلاش، تیم سازی در حوزه صنعت گاز علاوه بر توسعه دیدگاه های جدید در ارائه خدمات مي تواند در حوزه مديريت مصرف و جلوگيري از هدر رفت گاز طبيعي پذيراي ديدگاه هايي نو و خلاقانه در اين زمينه را به همراه داشته باشد .

وی جلوگیری از هدر رفت گاز را یکی از مهمترین اهداف اجرای این استارتاپ ويكند ذکر کرد و گفت: با ارائه راهكارهاي علمي و عملي در اين همايش و استعلام دانش از سوی شركت كنندكان مي توان در جهت اين امر اساسي و مهم گام برداشت.

مدیر عامل شركت گاز استان کردستان حمایت از ایده های برتر این رویداد استارت آپی خبر داد و گفت : افرادی که دارای ایده های اجرایی و عملیاتی باشند مورد حمایت پارك علم و فن آوري قرار گرفته و از آن ها با اهدای لوح تقدیر و تندیس استارت آپ تجلیل به عمل می آید.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/23 - ١١:٤٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1900
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: