صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

فرهنگ مسئولیت اجتماعی در شرکت ملی گاز ایران نهادینه شده است

فرهنگ مسئولیت اجتماعی در شرکت ملی گاز ایران نهادینه شده و تمام شرکت‌ها در راستای ایجاد کمیته‌های مسئولیت اجتماعی، فعالیت ها و اقدامات خوبی را انجام داده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید مومنی، مشاور مدیرعامل و رئیس کمیته مسئولیت اجتماعی شرکت ملی گاز ایران، ضمن بیان مطلب فوق، افزود: پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت که طی روزهای 24 و 25 دی ماه سال جاری به ریاست معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به صورت مجازی و با حضور بیش از 600 نفر از مدیران و مسئولین و همکاران صنعت نفت برگزار شد، شاهد حضور فعال شرکت‌های تابعه چهار شرکت اصلی بود.

وی با بیان این که برنامه‌های خوبی برای این مهم، هم در سال جاری و هم در سال 1400 تدوین شده، تصریح کرد: در سال جاری بیش از 90 میلیارد تومان در راستای اقداماتی که در حوزه مسئولیت اجتماعی از سوی شرکت‌های تابعه شرکت ملی گاز ایران صورت گرفته، سرمایه گذاری شده که خوشبختانه موجب رضایتمندی ذی‌نفعان شده است.

به گفته مومنی، یکی از مسئولیت های اصلی شرکت ملی گاز ایران این است که بتواند رضایتمندی ذی نفعان خود را بیشتر از گذشته فراهم کند.

وی گفت: در پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت اقداماتی که در زمینه گزارش های پایداری از سوی شرکت های تابعه ارائه شده و در اصل، کارنامه یک سال فعالیت در حوزه مسئولیت اجتماعی است، 49 گزارش از 94 گزارش که به ستاد حوزه مسئولیت اجتماعی وزارت نفت ارسال شده از سوی شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران بوده است.

مومنی در ادامه سخنان خود، با بیان این که شرکت ملی گاز ایران به عنوان نخستین شرکت از چهار شرکت اصلی وزارت نفت نخستین گزارش پایداری را برای پنجمین همایش ارسال کرد، افزود: از این رو، این شرکت جایزه ویژه این همایش که تندیس طلا بود را از آن خود کرد.

وی ادامه داد: همچنین در این همایش 5 شرکت تابعه شرکت ملی گاز ایران در بخش های مختلف موفق به کسب جوایز مختلف شدند که به شرح زیر است:

۱- شرکت پالایش گاز فجرجم در بخش گزارش پایداری، تندیس طلا

۲- شرکت های گاز استان اصفهان و هرمزگان در بخش گزارش پایداری، تندیس نقره

۳- شرکت گاز استان بوشهر در بخش کارکنان، تندیس نقره

۴- شرکت پالایش گاز بیدبلند در بخش جوامع محلی ، تندیس نقره

مومنی در پایان اظهار کرد: جا دارد از تمامی مدیران عامل این شرکت ها و کمیته های مسئولیت اجتماعی آنان و  همه شرکت های تابعه که فعالیت شان منجر به این شد که در سطح وزارت نفت جزو شرکت های برتر باشند، تشکر کنم و امیدوارم روز به روز بر این بالندگی و توسعه مسئولیت اجنماعی و رفاه مردم خوب که ذی نفعان اصلی ما  هستند، افزوده شده و ما بتوانیم گام‌های مثبت بیشتری برای آنان برداریم.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/29 - ١٥:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2574
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: