صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی:

حلقه ارتباط دانشگاه و صنعت در شورای پژوهش شکل می‌یابد

شورای پژوهش شرکت گاز استان آذربایجان غربی جز پر بازده ترین شوراها بوده و دلیل آن بار علمی بالا و حضور نخبگان منطقه در این شورا بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا شیخی، مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی در جلسه شورای پژوهش و در بین جمعی از اساتید دانشگاهی حاضر در این شورا که بر اساس شیوه نامه های بالادستی، اعضای آن تغییر یافته، با بیان این مطلب افزود: تک تک اعضای شورا نه تنها نخبه بلکه متشکل از انسان‌های اخلاق مدار و مسئول در قبال جامعه هستند و ما به این امر افتخار می کنیم و از این به بعد هم از حضور معنوی آنان بهره خواهیم گرفت؛چراکه حلقه ارتباط دانشگاه و صنعت در شورای پژوهش شکل می یابد.

وی با بیان این‌ نکته که ما ارتباط معنوی خود را با اساتیدی که با ما در این سال‌ها ارتباط داشتند، حفظ خواهیم کرد، ادامه داد: رابطه ما با محیط دانشگاه نباید قطع شود بلکه باید این ارتباط قوی تر نیز شود و مطمئنم اساتید محترم حاضر در جلسه نیز به عنوان نماینده ما در دانشگاه عمل خواهند کرد تا پروژه های پژوهشی و پایان نامه ها را به این شرکت سوق دهند.

شیخی از اعضای قدیم شورای پژوهش تقدیر و تشکر کرد و گفت: برای اعضای جدید شورای پژوهش هم آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بتوانیم گام‌های مثبتی در زمینه توسعه دانشگاه، شرکت و استان و کشور برداریم.

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی تصریح کرد: در دانشگاه در جهت افزایش راندمان نیروگاه ها، افزایش راندمان کارخانه ها و همچنین سیستم های گرمایشی باید کارهای پژوهشی انجام شود که ما از این امر و پژوهش ها استقبال می‌کنیم.

وی در پایان، گفت: در راستای کاهش مصرف گاز و صرفه جویی گام هایی زیادی باید برداشته شود تا شاهد کمبود انرژی به ویژه گاز طبیعی نباشیم که در این‌بخش هم نیازمند بهره گیری از دانش اساتید و دانشگاهیان هستیم و از پروژه هایی که در این راستاست نیز با قوت حمایت خواهیم کرد.

 

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان ‌‌غربی

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/04 - ١٣:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 702
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: