صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مديرعامل شركت گاز استان كردستان؛

قدرت و نفوذ رسانه‎ها در افكار عمومي زمينه ساز تحولات عظيمي است

قدرت رسانه ‎ها در تنوير افكار عمومي غير قابل انكار بوده و مي تواند با تزريق خبرهاي مسرت‌بخش، جامعه را سرشار از شادي و اميد به زندگي را افزايش دهد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، احمد فعله گری، مديرعامل شرکت گاز استان كردستان در بازدید از خبرگزاری ايرنا مرکز کردستان، با بیان این مطلب، اظهار کرد: از زحمات و تعامل بسيار مطلوب و سازنده مجموعه كاركنان خبرگزاري ايرنا در استان كردستان تقدير و تشكر مي‌كنم؛ اين مجموعه خدوم به حق، در جهت انعكاس فعاليت هاي شركت گاز استان كردستان از هيچ تلاشي فروگذاري نكرده و همیشه منعكس كننده خدمات ارائه شده توسط شركت گاز استان كردستان بوده است.

فعله‎گري به وظيفه مهم اطلاع رساني اشاره كرد و بيان داشت: مهمترین کار و رسالت رسانه ها در این شرایط حساس که دشمن برای ایجاد یاس و ناامیدی تلاش و برنامه ریزی می‌کند و در شرايط كنوني كه دولت در سخت ترین شرایط و جنگ تمام عیار اقتصادی با دشمنان است، امید آفرینی در جامعه است.

مديرعامل شرکت گاز استان كردستان به ميزان شبكه گذاري در استان اشاره كرد و بيان داشت: براي گازرساني به 31 شهر و یک هزار و 402روستاي بهره مند از گاز طبيعي، شرکت گاز استان حدود 11هزار و 700 كيلومتر شبكه گذاري در مناطق كوهستاني و داراي معابر صعب العبور سخت انجام داده است.   

فعله‌گری تعداد روستاهاي گازدار استان كردستان را 1402 مورد عنوان كرد و بيان داشت‎: ضريب نفوذ گاز طبيعي در جمعيت شهري 100 درصد و در جمعيت روستايي 96 درصد است و در مجموع، 98 درصد از جمعيت استان كردستان تحت پوشش گاز طبيعي قرار دارند.

وی به اشتغال زایی برای بيش از یک هزار و 100 نفر در حوزه شرکت گاز استان کردستان در سال 99 اشاره کرد و ادامه داد: به طور متوسط در هر پروژه گازرسانی مناطق روستایی و شهری برای 30 نفر از اهالی همان منطقه بطور مستقيم اشتغال زایی ايجاد كرده است.

رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان كردستان (ايرنا) نیز گفت: هدف رسانه خدمت به رفاه عمومی از طریق اطلاع رسانی است که در این راستا ایرنا در کنار سایر رسانه های استان در راستای امیدآفرینی، ایجاد شور و نشاط اجتماعی بدون دامن زدن به مسایل حاشیه ای، فرصت خدمتگزاری برای مسوولان را فراهم کرده است.

عبدالله رحماني یادآور شد: رسانه ابزار قدرت نفوذ در افكار عمومي و وظيفه اصلي ‎اش اطلاع رساني درست و صحيح است و مي تواند با درج اخبار و اطلاعات موثق، زمينه ساز تحول فرهنگي و اقتصادي در جامعه باشند.

وی از عملكرد بسيار درخشان شركت گاز استان كردستان تقدير كرد و ادامه داد: عملكرد شركت گاز استان كردستان بسيار ستودني است و جهاد گازرساني در استان كردستان منبع اصلي رشد و توسعه اقتصادي، رفاه و اميد به زندگي بوده است، ضمن آن که تداوم جريان گاز در زمستان سرد سال قبل، نشان از تدوين برنامه ريزي دقيق و مديريت دانش و تكنولوژي در شركت گاز استان كردستان و ماحصل آن رضايت مندي مردم شريف استان كردستان است.

رحماني با بیان اینکه رسانه ها پل ارتباطی بین مسئولان و مردم هستند، تاکید کرد: تلاش ما این است که ضمن اطلاع رسانی درست و صحيح از خدمات ارائه شده نظام مقدس اسلامی به مردم ، مشکلات مردم نیز اطلاع رساني شود.

وی از آمادگی خبرگزاري جمهوري اسلامي  برای انعکاس خدمات شرکت گاز در بخش های مختلف بویژه اجرای طرح های گازرسانی مناطق روستایی و شهری خبر داد و افزود: خوشبختانه ارتباط و تعامل بسيار سازنده مابين خبرگزاري ايرنا و روابط عمومي شركت گاز استان كردستان حاكم است و در تمام اوقات سال، خبرهاي اين شركت در خروجي خبرگزاري درج مي گردد و جاي خوشبختي است كه اين خبرگزاري در انعكاس فعاليت هاي ارزنده شركت گاز استان كردستان نقش سازنده دارد .

لازم به ذكر است ، هم اکنون 560 هزار مشترک بخش خانگی، عمومی، صنعتی، تجاری و کشاورزی در استان کردستان از نعمت گاز بهره مند و از خدمات شرکت گاز استفاده می کنند.

 

 

منبع: روابط عمومي شركت گاز استان كردستان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/18 - ١٤:٥١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 675
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: