صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان:

برای گازرسانی به منطقه سیستان، 230 کیلومتر شبکه گذاری انجام شده است

در سالی که از جانب مقام معظم رهبری به عنوان تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نام‌گذاری شده، شرکت گاز استان گیلان با برنامه ریزی مدون در حال گازرسانی به مناطق باقیمانده در استان گیلان و همچنین گازدار کردن منطقه سیستان در استان سیستان و بلوچستان می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین اکبر، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ضمن تبریک نوروز، با بیان این مطلب، به بیان اهداف شرکت گاز استان در سال 1400 پرداخت و گفت: اهداف کلی این شرکت در سال جدید که مزین به شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها است، گازرسانی به مناطق باقیمانده و سهولت دسترسی و گسترش خدمات کیفی برای جلب رضایتمندی حداکثری مردم شریف استان می باشد.

وی درخصوص گازرسانی به منطقه سیستان بیان کرد: با توجه به اتمام گازرسانی به شهرهای گیلان و اجرای موفقیت آمیز گازرسانی به روستاهای استان در قالب پروژه بند «ق» و همچنین به علت توانمندی و تجربه کارکنان این شرکت، شرکت ملی گاز ایران، گاز گیلان را به عنوان استان معین برای گازرسانی به منطقه سیستان انتخاب کرد که هم اکنون عملیات اجرایی این پروژه در حال انجام می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان افزود: هم اکنون عملیات گازرسانی به شهرستان زابل و شهرهای محمدآباد، زهک، ادیمی و دوست محمد در حال انجام بوده و تاکنون بالغ بر 230 کیلومتر شبکه گذاری گاز در این شهرها اجرا شده و در ادامه، عملیات نصب علمک در مناطق مذکور انجام می شود.

اکبر اظهار داشت: برای اجرای هرچه بهتر گازرسانی به منطقه سیستان، جلسات کنترل پروژه بصورت مستمر در شرکت گاز استان و همچنین به صورت ویدئوکنفرانسی با مدیرعامل و مدیران ستادی شرکت ملی گاز برگزار شده و علاوه بر این، مهندسین و کارشناسان شرکت طی ارتباط با ادارات و سازمان های منطقه سیستان، روند حقوقی اجرای پروژه ها نظیر انجام استعلام ها و دریافت مجوزها، تنظیم صورتجلسات واگذاری زمین و ... را در کم‌ترین زمان ممکن به انجام می رسانند.

وی در پایان، خاطرنشان ساخت: مشارکت در کار گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان در راستای سیاست مسئولیت های اجتماعی شرکت نیز قابل تعریف است و امیدوارم تا گاز طبیعی همانند استان گیلان در منطقه سیستان و همه مناطق استان سیستان و بلوچستان موجب آسایش و رفاه عموم مردم عزیز آن دیار شود.

 

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان گیلان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/18 - ١٤:٥٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 719
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: