صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

تأکید مدیر عامل شرکت پالایش گازسرخون و قشم بر توانمندسازی کارکنان

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم، در خصوص صلاحیت حرفه ای و توانمندسازی کارکنان به جهت رسیدن به قله های خودکفایی در سطح صنعت گاز کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدحسین نوروزی اظهار کرد: از آن جایی که عامل محرک توسعه و تولید پایدار گاز وابسته به نیروی انسانی ماهر و متخصص است، ارتقای مهارت و صلاحیت حرفه ای کارکنان شرکت پالایش گازسرخون و قشم، نقش مهمی در بالا بردن بهره وری این شرکت به دنبال خواهد داشت.

نوروزی بیان کرد: تحقق اهداف و برنامه های خودکفایی در پالایشگاه گاز سرخون، مستلزم وجود نیروهای توانمند و مجرب، با استفاده از فناوری‌های نوین بوده و به دنبال آن نیز نصب و راه‌اندازی، تعمیر، نگهداری، تولید و توسعه ماشین‌آلات پالایشگاهی به دست کارکنان این شرکت به صورت خودکفا  مدیریت می شود.

وی اظهار داشت: تلاش و کوشش کارکنان با صلاحیت حرفه ای پالایشگاه گاز سرخون در همکاری های سازمانی و ایجاد تمهیدات مناسب، تاثیر بسزایی در افزایش راندمان تولید پایدار گاز داشته و این نشان از آمادگی پرسنل متخصص و ماهر بمنظور انجام وظیفه محوله در بخش های حساس این شرکت و خدمت رسانی به هموطنان دارد.

نوروزی در پایان، حمایت و مشارکت کلیه واحدهای مربوطه در راستای گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، انتقال دانش و مهارت، استفاده از روش های نوین یادگیری و یاددهی را مورد تاکید قرار داد و همت همگانی و بهره مندی خردجمعی را در صلاحیت حرفه ای همکاران در پالایشگاه گاز سرخون را خواستار شد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/14 - ١٢:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 591
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: