صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مديرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبي:

آماده ی انجام اقدامات شايسته در بزرگترين مجتمع گازي كشور هستيم

مديرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبي در نخستین روز كاري سال 1400 گفت: کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی در سايه ي همدلي و همفكري بهترين ها را در سال 1400 رقم خواهند زد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، هادی هاشم زاده فرهنگ در نخستین روز کاری در سال جدید که به صورت ویدئو کنفرانسی با مدیران و کارکنان به گفت و گو نشست، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو عنوان کرد: کارکنان پرتلاش مجتمع گاز پارس جنوبی با توان بالا، در سایه همفکری و هم اندیشی اقدامات و دستاوردهاي مهمي را به ثبت رسانده و اين مسير را ادامه خواهند داد.

مدير عامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبي در جمع مديران و كاركنان ادامه داد: در سال گذشته كه اين ويروس منحوس كرونا شرايط را بسيار سخت كرده بود، شما عزيزان با پيشگيري و رعايت دقيق مسائل و پروتكل هاي بهداشتي مسير را جهت رشد و شكوفايي بزرگترين مجتمع گازي كشور مهيا کردید و در سال جديد نيز آرزوي سلامتي و موفقيت را براي تمام شما عزيزان دارم.

وي در ادامه با اشاره به ارتقای جايگاه ورزش در بين كاركنان مجتمع گفت: توجه به امر ورزش به منظور نشاط و ارتقای سلامت جسمانی، روحی و روانی کارکنان بايد به صورت مداوم و عادت روزانه در زندگي شخصي پياده سازي شود و اين مهم موجبات رشد و شكوفايي را فراهم مي کند.

فرهنگ ادامه داد: نيك نامي حاصل سه مؤلفه است كه خوب فكر كنيم، خوب تصميم بگيريم و خوب عمل کنیم و در ادامه شور و عشق به زندگي و كار را روز به روز افزايش دهيم.

مدير عامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبي خاطرنشان كرد: ما اکنون در یک پیکر و یک گوهر آماده ی انجام اقدامات شايسته در بزرگترين مجتمع گازي كشور هستيم و در سايه ي همدلي و همفكري گام برمي داريم و عمل خواهيم كرد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبي

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/15 - ١١:٣٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 566
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: