صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

انجام پنج عملیات hot tap با تلاش کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران از انجام پنج عملیات هات تپ انشعاب گرم با تلاش کارکنان آن منطقه در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، پیمان خضرایی با اعلام این خبر افزود: این عملیات ها با درخواست شرکت گاز استان خوزستان و همکاری و هماهنگی با منطقه یک عملیات انتقال گاز انجام شده است.

وی اضافه کرد: این مجموعه عملیات، پس از هماهنگی با امور دیسپچینگ، بازرسی فنی و HSE، با رعایت کامل اصول بهداشتی و ایمنی، دستورالعمل‌ها و چک لیست عملیات هات تپ و در شرایط آب و هوایی خاص و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به صورت شبانه روزی و در شرایط ایمن انجام پذیرفت.

خضرایی با اشاره به اولین مورد انجام شده ، تصریح کرد: انجام عملیات انشعاب گیری گرم جهت گازدار کردن نیروگاه مولد برق مقیاس 1و2 اندیمشک  و اتصال آن به شبکه فشار قوی انتقال گاز کشور انجام گرفته است.

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران در ادامه افزود: در عملیاتی دیگر و در راستای گازدار کردن نیروگاه اندیمشک ، انشعاب اخذ شده و نیروگاه قوی نیز به شبکه فشار قوی انتقال گاز کشور متصل شد.

وی ادامه داد: همچنین در عملیات دیگری اخذ انشعاب از خط هفت تپه بمنظور گازدار کردن کارخانه MDF شوش، با موفقیت انجام شد.

خضرایی در پایان از کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت تلاش علمی و عملی در بهبود شاخص های عملکرد موفق سازمان ، تشکر و  تقدیر به عمل آورد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/26 - ١٢:٥٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 712