صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدیر منطقه 10 عملیات انتقال گاز ایران خبر داد:

انجام موفقیت آمیزعملیات انشعاب گیری گرم بروی خط لوله چهارم سراسری

در شهریورماه سال جاری با انجام عملیات هات تپ بروی خط لوله چهارم سراسری، زمینه لازم برای انتقال گازطبیعی به روستاهای شهرستان لار و گراش فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حمید خدری مدیر منطقه 10 عملیات انتقال گاز ایران، در توضیح بیشتر خبرافزود: انشعاب گیری گرم یکی ازفرآیندهای با اهمیت درخطوط انتقال گاز محسوب می شود که با برنامه ریزی های لازم در سایه همدلی و همکاری بین امورهماهنگی و نظارت بر انتقال گاز، منطقه پنج عملیات انتقال گاز و شرکت گاز استان فارس ایجاد شد و انشعاب گیری ازخط لوله چهارم با موفقیت به انجام رسید.

وی تصریح کرد: دراین عملیات انشعاب گیری ازخط لوله 56 اینچ چهارم سراسری در محدوده مرکز بهره برداری تابناک به قطر چهار اینچ صورت پذیرفت تا امکان اتصال خط لوله انتقال گازطبیعی به روستاهای خلیلی، فداغ و عماد شهر از توابع شهرستان لار و گراش ( استان فارس) و دیگر بخش های مصرف ایجاد شود.

 مدیرمنطقه 10 عملیات انتقال گاز ایران در ادامه اظهارکرد: این عملیات می تواند در قالب مسئولیت های اجتماعی موجب توسعه اقتصادی از بعد مادی و همچنین آسایش و رفاه روستاهای همجوار شود.

به گفته خدری، اجرای موفقیت آمیزچنین پروژه های تخصصی ، بیانگر توانمندی و آمادگی کارکنان شرکت انتقال گازایران محسوب می شود.

برپایه این گزارش، عملیات انشعاب گیری گرم از خطوط  لوله  نفت و گاز بدون قطع سیال اطلاق می شود که بکار گیری آن تاثیر مهمی در استمرار تولید دارد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/26 - ١٣:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 738