صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

دریافت تقدیرنامه سه ستاره جایزه تعالی توسط منطقه دو عملیات انتقال گاز

در سومین جشنواره سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران از منطقه دو عملیات انتقال گاز در راستای کسب تقدیرنامه سه ستاره مدل تعالی سازمانی با اهداء تندیس و لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیدمجتبی گلستانه، مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران، با بیان این مطلب، کسب دستاوردهای موفقیت آمیز منطقه و کارکنان به ویژه در سال‌های اخیر را غرورآفرین خواند و افزود: با همت تمامی همکاران بالاخص در مجموعه معاونت مهندسی برای کسب موفقیت در این جایزه برنامه ریزی های بسیار خوبی را انجام دادیم و خوشبختانه توانستیم تقدیرنامه سه ستاره را از آن خود کنیم.

مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز ایران گفت: به طور کلی، تعالی سازمانی منجر به پایداری و چابکی سازمان می‌شود، بنابراین حرکت در مسیرتعالی و سرآمدی برای سازمان‌ها، یک نیاز و ضرورت اجتناب ناپذیر است .

گلستانه تاکید کرد: مدل تعالی سازمانی اگر به درستی و به نحو مقتضی در سازمان به کارگیری شود، ابزار کارآمدی است که می تواند مفاهیم و ارزش‌های بنیادین مدل، اجرای صحیح برنامه های استراتژیک، یادگیری سازمانی و بهبود مداوم را در سازمان نهادینه کرده و حرکت در مسیر تحقق اهداف و رضایت ذینفعان کلیدی را تضمین کند.

گلستانه، کسب این موفقیت در سال جهش تولید را بسیار ارزشی دانست و بیان داشت: دریافت تقدیرنامه سه ستاره مدل تعالی سازمانی که برآمده از فکر، ابتکار و ایمان شما کارکنان است را به تمامی شما همکاران گران‌قدر تبریک عرض می‌کنم.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/29 - ١٢:٢٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 618