صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مديرعامل شركت انتقال گاز ايران:

توانمندسازی پیمانكاران داخلی مسیر توسعه را هموار می كند

مديرعامل شركت انتقال گاز ايران، توانمندسازي پيمانكاران داخلي را گامي مهم در مسير توسعه و پيشرفت دانست.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ايران، مهدي جمشيدي دانا، ضمن تاكيد بر توانمندسازي پيمانكاران داخلي، گفت: هرچه تعامل و همكاري با پيمانكاران بومي و داخلي، موثر و شفاف باشد، زمينه توانمندسازي پيمانكاران ارتقاء يافته و مسير توسعه و پيشرفت هموارتر می‌شود.

جمشيدي دانا از "طرح شناسايي و آگاهي بخشي پيمانكاران فني انتقال گاز" خبر داد و افزود: برون سپاري هفت تاسيسات تقويت فشار و دو مركز بهره برداري خطوط لوله گاز، تا پايان سال 1400، در دستور كار شركت انتقال گاز قرار دارد كه تهيه اسناد و مقدمات برگزاري مناقصات عمومي آن در دست اقدام است.

وي ايجاد فضاي باز، شفاف و مشاركت حداكثري در چارچوب قانون مناقصات را تضمين كننده كارآمدي فرايند برون سپاري برشمرد و ادامه داد: يكي از چالش هاي اساسي برون سپاري تاسيسات تقويت فشار گاز، كمبود پيمانكاران توانمند و متخصص در اين حوزه است.

مديرعامل شركت انتقال گاز ايران هدف از "طرح شناسايي و آگاهي بخشي پيمانكاران فني انتقال گاز" را ايجاد بانك اطلاعاتي شركت هاي برون پذير و پل ارتباطي و گفتگوي دوطرفه مناقصه گزار و مناقصه گر عنوان كرد و اظهار داشت: اين طرح جهت مشاركت حداكثري در مناقصات برون سپاري و تبادل تجربيات در بهبود مفاد شرح فني كار و روش هاي ارزيابي در شركت انتقال گاز ايران اجرايي خواهد شد.

جمشيدي‌دانا تاكيد کرد: در حال حاضر پيمانكاران فني نقش اساسي در تعميرات ناوگان انتقال گاز دارند و با اجراي برنامه‌هاي برون سپاري، اين نقش در حوزه بهره برداري و نگهداري نيز پر رنگ تر خواهد شد.

وي در پايان اشاره كرد: در طرح شناسايي و آگاهي بخشي پيمانكاران فني انتقال گاز، پيمانكاران فني داوطلب فعاليت در اين حوزه درخواست اوليه ثبت در بانك اطلاعاتي خود را از طريق فرم بارگذاري شده در سايت شركت انتقال گاز ارسال كرده و به دنبال آن در جلسات رو در رو، نيازمندي هاي فني، شرح كار و معيارهاي ارزيابي در مناقصات بررسي و تشريح خواهد شد و بدين ترتيب پيمانكاران تا زمان برگزاري مناقصه فرصت دارند، منابع و توان فني خود را در سطح الزامات مناقصه ارتقاء دهند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/31 - ١٦:١٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1637