صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مشاركت، بستر ترقي و توسعه پايدار در سازمان است

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز، مشاركت كاركنان در سيستم پيشنهادات را بستر ترقي و توسعه پايدار در سازمان دانست.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، فيروز خدائي، مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در جمع دبير و اعضاي نظام مشاركت كاركنان با اعلام اين مطلب گفت: شوراي همياري نظام مشاركت در راستاي بهبود مستمر و ايجاد زمينه مناسب جهت همفكري، همواره سعي بر آن دارد تا با ترغيب و ايجاد انگيزه مضاعف، قابليت‌هاي بالقوه كاركنان را به بالفعل تبديل کند.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز بر برگزاري جلسات نظام مشاركت تاكيد كرد و افزود: بي شك ارج نهادن به آرا و نظر نيروي انساني بعنوان سرمايه اصلي سازمان، رشد تفكر گروهي، تحقق خلاقيت و نو آوري و ارتقاء بهره وري سازماني را فراهم می‌کند.

وي ايجاد فرهنگ مشاركت جويي و نهادينه سازي اين فرهنگ در ميان عموم كارمندان را ضروري دانست و ادامه داد: در نظام پيشنهادات اگر بازخوردي در جهت اجراي پيشنهادات نباشد، با ريزش پيشنهادات همكاران مواجه خواهيم بود، لذا نياز است به پيشنهادات همكاران اهميت بخشيد.

خدائي در پایان، ابراز اميدواري كرد: در سايه همكاري‌ها و تعاملات هر دو جانبه و ايجاد حس مودت بين كاركنان و تشويق مشاركت هاي گروهي، مي توان درجهت نهادينه سازي فرهنگ پيشنهاددهي و نظام مشاركت كاركنان، گام‌هاي اساسي برداشت و حاكميت پيشنهاد دهي و پيشنهادپذيري را در سازمان گسترش داد.

 

 

منبع: روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/20 - ١٣:٠٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1160
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: