صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

در 6 ماهه دوم سال 99 برگزار شد:

برگزاری بیش از 22 هزار نفر ساعت دوره‌های آموزشی در شرکت گاز استان کرمان

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و محدودیت در برگزاری دوره های آموزشی، ما توانستیم تنها در 6 ماهه دوم سال 1399، بیش از 22 هزار نفر ساعت دوره آموزشی به صورت حضوری و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، مجازی آنلاین، مجازی آفلاین و غیرحضوری برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، منوچهر فلاح با تاکید بر اینکه يكي از مهم‌ترين اهداف و برنامه‌های اجرايی این شرکت، توجه به قابليت های دانشی و مهارتی كاركنان و افزايش رشد علمی افراد به عنوان سرمایه‌های اصلی شركت است، افزود: در 6 ماهه دوم سال بیش از 10000 نفر ساعت آموزش ویژه کارکنان رسمی، بیش از 5000 نفرساعت آموزش مربوط به کارکنان قرارداد مستقیم و همچنین بیش از 6000 نفرساعت برای کارکنان پیمانکاری برگزار شده است.

وی تصریح کرد: برنامه های آموزشی مذکور از طريق مشارکت در دوره های آموزشی حضوری با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، مجازی آنلاین، آفلاین (سامانه آموزش مجازی شرکت ملی گاز ایران)، غیر حضوری و کتاب محور صورت گرفته است.

مديرعامل شركت گاز استان کرمان با بیان اینکه بهسازی و آموزش نیروی انسانی و ارتقای دانش و آگاهی کارکنان در زمینه های تخصصی، کاربردی و مدیریتی با هدف افزایش بهره وری شرکت مد نظر قرار می گیرد، افزود: این شرکت با تهیه تقویم آموزشی سالیانه برای تمامی پرسنل و برگزاری دوره های شغلی، بهبود مدیریت عمومی، فرهنگی وHSE   با استفاده از اساتید مجرب، به این مهم دست یافته است.

فلاح در پایان، اظهار داشت: با توجه به ضرورت دوره های آموزشی یادشده و محدودیت های موجود، اولویت بندی برای اجرای این دوره ها و شیوه اجرای آنها، بر اساس اولویت و ماهیت دوره ها تعیین شده است.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/13 - ١١:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 123
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: