صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مسیر گازرسانی در استان کردستان گام های پایانی خود را طی می کند

توسعه گازرساني در استان كردستان به گام هاي پاياني نزديك مي شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، احمد فعله گری، مديرعامل شركت گاز استان كردستان عملکرد شرکت را بسیار فراتر از تعهدات ذکر کرد و بیان داشت: به موازات گسترش روزافزون واحدهاي صنعتي در اين استان، گازرساني نيز، روندي شتابان داشته و سبب تقويت و رونق فعاليت هاي تجاري در اين خطه شده است.

وی افزود: شركت گاز استان كردستان در حال حاضر رويكردهاي كيفي را سرلوحه برنامه هاي خود قرار داده و مي كوشد با طراحي مجدد شبكه گاز استان كردستان، كيفيت خدمت رساني به مشتركان را ارتقا دهد.

مديرعامل شركت گاز استان كردستان با بيان اينكه ضريب نفوذ گاز در شهرهاي اين استان 100 درصد است، بیان کرد: عمليات گازرساني به شهرهاي استان به پايان رسيده و نواحي باقي مانده كه از آنها با عنوان حفره هاي خالي ياد مي شود، بافت هاي مسكوني يا تجاري تازه ساخت هستند كه به تازگي در حاشيه شهرها شكل گرفته اند و با تكميل پروژه هاي در دست اجرا، اين اقشار نيز در آينده نزديك به شبكه گاز متصل مي شوند.

به گفته فعله گري، ضريب نفوذ گاز در بخش روستايي به 96 درصد رسيده كه با اتمام گازرساني به 145 روستا تا دهه فجر سال جاري، اين عدد به 98 درصد افزايش خواهد يافت.

وی تصریح کرد: با برنامه ريزي انجام شده، این شرکت در نظر دارد در 6 ماه پايان سال 1400 عمليات گازرساني به همه روستاهاي بالاي 20 خانوار در استان كردستان  را به اتمام برساند كه با تحقق اين مهم،  نام استان كردستان به عنوان يكي از استان هاي سبز پیشرو در كشور مطرح خواهد شد.

مديرعامل شركت گاز استان كردستان یادآور شد: در حال حاضر ۶ شهر استان کردستان بعنوان شهر سبز معرفی شده که می توان به شهرستان مرزی بانه با ضریب نفوذ بیش از 95 درصد ، شهرستان دهگلان با ضریب نفوذ 100 درصد ، شهرستان دیواندره با ضریب نفوذ بیش از95 درصد، شهرستان قروه با ضریب نفوذ 100 درصد، شهرستان کامیاران با ضریب نفوذ 98 درصد و شهرستان مرزی سروآباد با ضریب نفوذ 98 درصد اشاره کرد.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان کردستان

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/05/06 - ١٣:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 369
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: