صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

در نیمه نخست سال جاری صورت پذیرفت؛

بیش از 16 هزار و 500 متقاضی، مشترک گاز طبیعی در استان گیلان شده اند

با جذب مشترکین جدید در نیمه نخست سال جاری، مجموع مصرف کنندگان گاز طبیعی در گیلان به بیش از یک میلیون و 157 هزار مشترک رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان درخصوص اشتراک پذیری گاز در نیمه نخست سال جاری گفت: در بهار و تابستان امسال بیش از 16 هزار و 500 متقاضی، مشترک گاز طبیعی در استان گیلان شده اند.

وی اظهار داشت: با گازرسانی و اشتراک پذیری صورت گرفته هم اکنون بیش از 96 درصد خانوارهای روستایی و 99.97 درصد خانوارهای شهری گیلان برخوردار از گاز طبیعی هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه بالغ بر یک میلیون و 160 هزار مشترک در استان گیلان، مصرف کننده گاز هستند، گفت: افزایش روز افزون تعداد مصرف کنندگان گاز، اهمیت رعایت نکات ایمنی گاز را بیش از پیش دوچندان می سازد.

اکبر در همین راستا از همه ادارات و نهاد های مرتبط بویژه صدا و سیما و آموزش و پرورش درخواست کرد تا شرکت گاز را در راه نهادینه سازی فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سطح جامعه یاری رسانند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه از همه مشترکین گرامی به ویژه مشترکین جدید درخواست کرد تا با رعایت نکات ایمنی از قبیل سرویس و تعمیر وسایل گرمایشی، بررسی باز بودن خروجی دودکش ها و نصب کلاهکH ، پاییز و زمستان امسال را در کنار خانواده در آرامش سپری نمایند.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان گیلان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/21 - ١٣:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 73

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: