صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

فرمانده نیروی انتظامی استان یزد در دیدار با مدیر عامل شرکت گاز استان:

ارائه خدمات گازرسانی یکی از عوامل رفاه اجتماعی و ایجاد آرامش در جامعه است

فرمانده نیروی انتظامی استان یزد از ارائه خدمات گازرسانی به عنوان یکی از عوامل رفاه اجتماعی و ایجاد آرامش در جامعه نام برد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سردار بهدانی فر در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان یزد از مردم عزیزمان شایسته بهترین خدمات در تمامی زمینه ها به ویژه از طرف شرکت های خدمات رسان و سایر دستگاه های اجرایی هستند که در این بین شرکت گاز با تأمین و تزریق این انرژی ارزشمند به خوبی توانسته به وظیفه خود عمل کرده و بازخوردهای برآمده از سطح جامعه نشان از رضایت حداکثری از این مجموعه دارد.

در بخش دیگری از این دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ضمن تبریک هفته ناجا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی و امنیت و مرزبانی، از فعالیت ها و خدمات ارزنده نیروی انتظامی تقدیر و تشکر و تصریح کرد: با توجه به ماهیت کاری شرکت گاز که دارای ایستگاه ها، اماکن و تأسیسات مهم گازرسانی است، بحث امنیت آنها یک امر مهم به شمار می رود.

وی افزود: علی رغم اینکه واحد حراست شرکت توانسته به خوبی امنیت مورد نیاز را تأمین کند ولی با توجه به گسترش زیرساخت ها و شبکه های گازرسانی، همچنان نیازمند تجربیات و همکاری و همیاری نیروی انتظامی هستیم تا با حفظ و صیانت از تأسیسات گازرسانی به عنوان بخشی از سرمایه های کشور بتوانیم خدمات رسانی مستمر و مطلوبی را به هم استانی ها ارائه دهیم.

در ادامه طرفین در رابطه با همکاری های مشترک از قبیل وصول مطالبات، آموزش نیروهای حراست، آموزش کارکنان شرکت گاز و خانواده آنها توسط کارشناسان نیروی انتظامی در رابطه با مسائل مختلف امنیتی و همچنین برگزاری مانورهای مشترک به توافقاتی دست یافتند.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان یزد

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/21 - ١٣:٥٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 73

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: