صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

ساعت کارکرد بدون حادثه در پالایشگاه گاز ایلام از مرز 3.5 میلیون ساعت عبور کرد

رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه تعمیرات اساسی سال جاری پالایشگاه بدون حادثه به اتمام رسید، گفت: ساعت کارکرد بدون حادثه در این واحد صنعتی از مرز 3.5 میلیون ساعت عبور کرد و خوشبختانه هیچ گونه حادثه ای در این مجموعه صنعتی رخ نداده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی سلیمانی با بیان اینکه پرسنل واحد ایمنی با بیش از 6 هزار و 500 نفر ساعت در تعمیرات اساسی امسال حضور مستمر و فعال داشته اند، افزود: نقش مجموعه HSE  در پیشگیری از حوادث احتمالی در تعمیرات اساسی امسال بی بدیل بوده است.

وی از صدور یک هزار و 984 مورد پروانه فعالیت در تعمیرات اساسی امسال خبر داد و اظهار داشت: این تعداد پرمیت شامل پروانه کار اصلی، الحاقیه الکترونیکی، فضای بسته، حفاری، رادیوگرافی و کار روزمره بوده و 968 مورد تست گاز و 337 مورد کنترل های ایمنی ماشین آلات سنگین و نظارت بر 115 مورد داربست بندی از دیگر فعالیت های واحد ایمنی بوده و بیش از 900 قلم لوازم و تجهیزات حفاظت فردی در این تعمیرات اساسی توزیع شده است.

سلیمانی با اشاره به اینکه در مجموع 10هزار و 32 نفر ساعت واحد آتش نشانی این واحد صنعتی در تعمیرات اساسی امسال فعالیت داشته، تصریح کرد: واحد آتش نشانی با 6 دستگاه تراک آتش نشانی و دیگر ادوات اطفای حریق در طول مدت تعمیرات اساسی حضور فعالی داشته است.

وی با بیان اینکه در طول تعمیرات اساسی امسال بالغ بر 12 هزار و 300 کیلوگرم پسماند صنعتی در این شرکت تفکیک و ساماندهی شده است، خاطرنشان کرد:  بازرسی از واحدهای فرآیندی و نظارت بر مدیریت پساب ها و پسماندهای تولیدی در این مقطع زمانی، از دیگر اقدامات حوزه محیط زیست در راستای جلوگیری از آلودگی های محیط زیست بوده است.

رئیس HSE شرکت پالایش گاز ایلام در پایان از انجام فرآیند معاینات طب صنعتی عوامل پیمانکار قبل از شروع تعمیرات اساسی، ضد عفونی تجهیزات تنفسی و ابزارآلات مورد استفاده در سایت فرآیندی و کارگاه مرکزی، انجام تب سنجی و سنجش سطح اکسیژن در پالایشگاه و توزیع بیش از 100 بسته ماسک سه لایه پزشکی خبر داد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/19 - ١٣:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 206

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: