صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

تعمیرات اساسی و بازرسی فنی تجهیزات ثابت مکانیکی تاسیسات فراشبند و نورآباد به پایان رسید

با تلاش کارکنان تعمیرات اساسی و تاسیسات تقویت فشار گاز، تعمیرات اساسی و بازرسی فنی تجهیزات ثابت مکانیکی ایستگاه های فراشبند10 و نورآباد2 به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمد سیفی،سرپرست منطقه پنج عملیات انتقال گاز، با اعلام این خبر افزود: در این تعمیرات، پنج دستگاه اسکرابر ورودی ایستگاه، سه واحد خنک کننده گاز، یک عدد مخزن هوای ابزاردقیق ، تمامی شیرهای اطمینان  و بسیاری دیگر از لوازم و تجهیزات تاسیسات مذکور تعمیرات اساسی و بازرسی فنی شده اند.

وی افزود: واحدهای نوسازی تجهیزات تعمیرات اساسی، بازرسی فنی و تعمیرات ایستگاه های منطقه، امسال نیز مانند سال های گذشته این فعالیت را آغاز کرده و تاکنون تاسیسات فراشبند10 و نورآباد 2 را به اتمام رسانده اند.

سرپرست منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران با اشاره به اهمیت تعمیرات اساسی و بازرسی فنی تجهیزات، تصریح کرد: از آنجا که کیفیت و کمیت گاز خروجی از هر ایستگاه بطور مستقیم به عملکرد صحیح این تجهیزات وابسته است، این بازرسی ها و تعمیرات اهمیت بسیاری دارد.

سیفی در ادامه، افزود: تعمیرات و نگهداری تجهیزات ثابت مکانیکی ایستگاه های تقویت فشار یکی از مهمترین فعالیت ها، جهت اطمینان از سالم بودن و در صورت نیاز رفع عیوب و اشکالات آنهاست تا بتوانند وظیفه تعریف شده برای خود را به نحو احسن انجام داده تا توربو کمپرسورها، تجهیزات ابزاردقیق و ... از آسیب های احتمالی مصون باشند.

وی  خاطر نشان كرد : تعمیرات اساسی و بازرسی فنی سایر تاسیسات مطابق برنامه پیش بینی شده در دست اقدام است.

سیفی در پایان از کارکنان معاونت عملیات منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت تلاش علمی و عملی در بهبود شاخص های عملکرد موفق تجهیزات ، تشکر و  تقدیر به عمل آورد.

 

 

منبع: روابط عمومی منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/12 - ١٤:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 181
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: