صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

نقشی محوری کارگران منطقه 7 در پایش و نگهداری خطوط لوله انتقال گاز غرب کشور

سرپرست منطقه هفت عملیات انتقال گاز، کارگران این منطقه را دارای نقشی مهم در پایش و نگهداری خطوط لوله انتقال گاز غرب کشور قلمداد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهدی زارع، ضمن تبریک روز کار و کارگر، با اعلام این مطلب، اظهار داشت: سرمایه های انسانی که بخش اعظم آن را نیروهای کارگری تشکیل می‌دهند به عنوان سرمایه گذاری های عمومی از مهم‌ترین عوامل توسعه اقتصادی محسوب می‌ شوند.

سرپرست منطقه هفت عملیات انتقال گاز در ادامه افزود: چرخ سازندگی و بالندگی با دست های پر توان کارگران که به تعبیر مقام معظم رهبری سربازان اقتصاد مقاومتی هستند، محقق می شود و نقش کلیدی آنان در توسعه اقتصادی کشور بر کسی پوشیده نیست.

زارع در ادامه گفت: نیروهای کارگری پرتوان، خلاق و متعهد  منطقه هفت عملیات انتقال گاز که حدود ۵۰ درصد از نیروی انسانی این منطقه را تشکیل می دهند نقشی محوری به منظور پایش و نگهداری از خطوط لوله انتقال گازِ غرب کشور را برعهده دارند.

وی در پایان، ضمن تشکر از تلاش های ارزشمند تمامی نیروهای کارگری منطقه هفت عملیات انتقال گاز، در اقدامی اثرگذار از جمعی از نیروهای پیمانکاری به نمایندگی از سایر نیروهای کارگری منطقه با اهدای شاخه های گل تقدیر کرد.

 

 

منبع: روابط عمومی منطقه هفت عملیات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/12 - ١٤:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 187
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: